TOW003531 https://vitammy.pl/media/catalog/product/cache/7/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/i/n/inhalator-pneumatyczno-tlokowy-dla-calej-rodziny-vitammy-aura-widok-z-perspektywy-maska.jpg VITAMMY VITAMMY 92860
TOW003531
Ocena
5/5
Podziel się
Bestseller

Wyróżniki

Dla całej rodziny Wysoka skuteczność inhalacji Dla górnych dróg oddechowych Cicha praca kompresora 52dBA Cząsteczka (MMAD) 3.16 µm Frakcja respirabilna 71.2% Uchwyt zintegrowany z obudową Szybkość nebulizacji 2 ml/5 min 2 lata gwarancji

Opis

Rodzinny inhalator z kompletnym zestawem akcesoriów VITAMMY AURA to inhalator z cichym kompresorem, dedykowany dla całej rodziny. W zestawie znajduje się wyposażenie akcesoriów dla młodszych i starszych osób. Małe dzieci mogą z powodzeniem korzystać z inhalacji przy użyciu mniejszej maseczki. Dla dorosłych przewidziano większą maskę oraz ustnik ze względu na konieczność koordynacji oddechowej. Optymalna szybkość nebulizacji Nebulizator umieszczany jest na zewnątrz inhalatora, dzięki temu terapia odbywa się szybko i bez dodatkowych, skomplikowanych zabiegów. W okresie przeziębień i podrażnionych górnych dróg oddechowych, kataru, kaszlu i dolegliwości dotyczących zatok, polecamy inhalację solą fizjologiczną dla nawilżenia błony śluzowej nosa i gardła. Szybkość nebulizacji wynosi 2 ml / 5 min, jest to optymalna prędkość w podawaniu mgiełki zawierającej lek, tak by cząsteczki wchłaniały się w odpowiednim miejscu. Vitammy AURA w leczeniu dróg oddechowych Cząsteczka MMAD 3,16 μm, będzie wchłaniała się najefektywniej w tchawicy, krtani, oskrzelach i oskrzelikach małych. Inhalacje i nebulizacje są skuteczną formą leczenia i oczyszczania górnych dróg oddechowych, mogą być stosowane jako jedyna forma leczenia, ale także jako wspomaganie terapii opartej na innych lekach. Cichy kompresor wzmacnia komfort inhalacji Dźwięk wydawany przez inhalator pneumatyczno-tłokowy, najczęściej określany jako buczenie, został zminimalizowany i wytłumiony. Dzięki podjętym zabiegom, Vitammy AURA pracuje z głośnością 52 dBA, przyjemniejszą i bardziej komfortową dla uszu dorosłych, jednak szczególnie docenianą przez dzieci. Akcesoria Vitammy AURA w zestawie dla całej rodziny  W zestawie znajduje się: inhalator pneumatyczno - tłokowy (kompresor) z kablem zasilającym, nebulizator, ustnik, końcówka do nosa, maska dla dzieci, maska dla dorosłych, przewód powietrzny, 5 sztuk filtrów powietrznych (zapasowych), karta gwarancyjna, instrukcja obsługi w języku polskim. Dobra jakość, klasyczny design i wyjątkowy kolor Inhalator pneumatyczno-tłokowy Vitammy AURA, jest dostępny w wyjątkowym kolorze niebieskim (lekko wpadającym w turkus). Urządzenie zaprojektowano i zbudowano tak, by łatwo je chwycić i przenosić jedną dłonią. Niewielkie rozmiary, pozwalają na przechowywanie pudełka z inhalatorem i akcesoriami, w każdym domu.  Gwarancja  Inhalator pneumatyczno-tłokowy Vitammy AURA jest objęty 2 letnią gwarancją.

Rodzinny inhalator z kompletnym zestawem akcesoriów

VITAMMY AURA to inhalator z cichym kompresorem, dedykowany dla całej rodziny. W zestawie znajduje się wyposażenie akcesoriów dla młodszych i starszych osób. Małe dzieci mogą z powodzeniem korzystać z inhalacji przy użyciu mniejszej maseczki. Dla dorosłych przewidziano większą maskę oraz ustnik ze względu na konieczność koordynacji oddechowej.

Optymalna szybkość nebulizacji

Nebulizator umieszczany jest na zewnątrz inhalatora, dzięki temu terapia odbywa się szybko i bez dodatkowych, skomplikowanych zabiegów. W okresie przeziębień i podrażnionych górnych dróg oddechowych, kataru, kaszlu i dolegliwości dotyczących zatok, polecamy inhalację solą fizjologiczną dla nawilżenia błony śluzowej nosa i gardła. Szybkość nebulizacji wynosi 2 ml / 5 min, jest to optymalna prędkość w podawaniu mgiełki zawierającej lek, tak by cząsteczki wchłaniały się w odpowiednim miejscu.

Vitammy AURA w leczeniu dróg oddechowych

Cząsteczka MMAD 3,16 μm, będzie wchłaniała się najefektywniej w tchawicy, krtani, oskrzelach i oskrzelikach małych. Inhalacje i nebulizacje są skuteczną formą leczenia i oczyszczania górnych dróg oddechowych, mogą być stosowane jako jedyna forma leczenia, ale także jako wspomaganie terapii opartej na innych lekach.

Cichy kompresor wzmacnia komfort inhalacji

Dźwięk wydawany przez inhalator pneumatyczno-tłokowy, najczęściej określany jako buczenie, został zminimalizowany i wytłumiony. Dzięki podjętym zabiegom, Vitammy AURA pracuje z głośnością 52 dBA, przyjemniejszą i bardziej komfortową dla uszu dorosłych, jednak szczególnie docenianą przez dzieci.

Akcesoria Vitammy AURA w zestawie dla całej rodziny 

W zestawie znajduje się: inhalator pneumatyczno - tłokowy (kompresor) z kablem zasilającym, nebulizator, ustnik, końcówka do nosa, maska dla dzieci, maska dla dorosłych, przewód powietrzny, 5 sztuk filtrów powietrznych (zapasowych), karta gwarancyjna, instrukcja obsługi w języku polskim.

Dobra jakość, klasyczny design i wyjątkowy kolor

Inhalator pneumatyczno-tłokowy Vitammy AURA, jest dostępny w wyjątkowym kolorze niebieskim (lekko wpadającym w turkus). Urządzenie zaprojektowano i zbudowano tak, by łatwo je chwycić i przenosić jedną dłonią. Niewielkie rozmiary, pozwalają na przechowywanie pudełka z inhalatorem i akcesoriami, w każdym domu. 

Gwarancja 

Inhalator pneumatyczno-tłokowy Vitammy AURA jest objęty 2 letnią gwarancją.

Dane techniczne

SKU TOW003531
Kod EAN 8025081928601
BLOZ 7 9076383
Grupa produktów Inhalatory domowe
Marka VITAMMY
Ilość w opakowaniu 1 szt.
Parametry certyfikowane przez TÜV NIE
MMAD wg. nowej normy EN13544-1 3,16 μm
Frakcja respirabilna < 5 μm (FPF)% 71,2 %
Tryb pracy przerywany
Głośność 52 dB (A)
Szybkość nebulizacji/podawania 0,4 ml/min
Wydajność kompresora 5,3 l/min
Przepływ powietrza z nebulizatora 0,4 ml/min
Minimalna podawana objętość leku 2 ml
Maksymalna podawana objętość leku 8 ml
Kolor niebieski
Waga urządzenia 1,3 kg
Wymiary 16 cm x 14 cm x 11 cm
Zasilanie Sieciowe
Dodatkowe informacje Tryb: 30 minut pracy / 30 minut odpoczynku, długość przewodu powietrznego 2 m
Skład zestawu inhalator pneumatyczno - tłokowy (kompresor) z kablem zasilającym, nebulizator, ustnik, końcówka do nosa, maska dla dzieci, maska dla dorosłych, przewód powietrzny, 5 sztuk filtrów powietrznych, karta gwarancyjna, instrukcja obsługi w języku polskim
Stawka podatku VAT 8%

Pliki do pobrania

instrukcja VITAMMY Aura Powiadomienie URPLWMiPB Deklaracja zgodności Certyfikat CE

Akcesoria

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.