KON0006682 https://vitammy.pl/media/catalog/product/cache/7/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/v/i/vitammy-space_-box-product.jpg VITAMMY
KON0006682
Ocena
5/5
Podziel się
Bestseller
od 124 124
00
Cena Netto: 114,81 PLN

* wymagane pola

cena katalogowa: 468,00 PLN

Special Price 124,00 PLN

Wyróżniki

Pomiar w 1 s Czytelny ekran z podświetleniem Pamięć 10 pomiarów Alarm gorączki Temperatura w °C lub °F Automatyczne wyłączanie Wskaźnik zużycia baterii Dokładny pomiar nawet z 6 cm!

Opis

Termometr bezdotykowy o nowej, ulepszonej konstrukcji. Mierzy jeszcze szybciej i dokładniej. Jeden z nielicznych, który łączy rzeczywisty czas pomiaru < 1s przy zachowaniu odległości 6 cm. Błyskawiczne działanie w 1 s dzięki ultranowoczesnemu czujnikowi soczewkowemu o wysokiej czułości. Ekspresowe działanie termometru Vitammy Space+ ułatwia pomiar temperatury u dzieci. Ultraczuły czujnik soczewkowy. Zaawansowana technologia soczewkowego czujnika podczerwieni umożliwia dokładny pomiar z odległości 6 cm. Termometr bezdotykowy VITAMMY SPACE+ umożliwia łatwą i szybką kontrolę temperatury: bez kontaktu, bez stresu i kłopotu, bez płaczu i strachu, bez zakażeń i powikłań, bez budzenia dziecka w nocy, bez mycia i dezynfekcji przed i po każdym użyciu. Atrakcyjna, uniwersalna stylizacja Czytelny wyświetlacz, intuicyjna obsługa i wytrzymałe wykonanie termometru. Wyprodukowany zgodnie z najnowszymi wymogami norm europejskich dotyczących urządzeń medycznych. Przydatny każdego dnia. Pomiar bezdotykowy jest jedyną całkowicie bezpieczną metodą pomiaru temperatury ciała u noworodków, niemowląt i dzieci.  Przyjazny dzieciom termometr VITAMMY Space + jest wręcz idealny dla rodziców. Polecany również osobom starszym. Dobry od urodzenia. Codzienne czynności staną się łatwiejsze z termometrem Vitammy Space+. Niezwykle ergonomiczny kształt ułatwiający pomiar zarówno drugiej osobie, jak pomiar samodzielny. Zmierzysz temperaturę wody, mleka, powietrza, gotowych posiłków – oszczędzisz czas i zadbasz o bezpieczeństwo swojej rodziny. Funkcje: Natychmiastowy pomiar w 1 s. Bezpieczny pomiar z odległości 6 cm. Czytelny ekran z podświetleniem. Dokładność 0,3º. Pamięć 10 pomiarów. Łatwa obsługa. Alarm gorączki. Temperatura w stopniach °C lub  °F. Automatyczne wyłączanie. Wskaźnik zużycia baterii. Baterie w zestawie.  

Termometr bezdotykowy o nowej, ulepszonej konstrukcji.

Mierzy jeszcze szybciej i dokładniej.

Jeden z nielicznych, który łączy rzeczywisty czas pomiaru < 1s przy zachowaniu odległości 6 cm. Błyskawiczne działanie w 1 s dzięki ultranowoczesnemu czujnikowi soczewkowemu o wysokiej czułości. Ekspresowe działanie termometru Vitammy Space+ ułatwia pomiar temperatury u dzieci.

Ultraczuły czujnik soczewkowy.

Zaawansowana technologia soczewkowego czujnika podczerwieni umożliwia dokładny pomiar z odległości 6 cm. Termometr bezdotykowy VITAMMY SPACE+ umożliwia łatwą i szybką kontrolę temperatury: bez kontaktu, bez stresu i kłopotu, bez płaczu i strachu, bez zakażeń i powikłań, bez budzenia dziecka w nocy, bez mycia i dezynfekcji przed i po każdym użyciu.

vitammy space plus

Atrakcyjna, uniwersalna stylizacja

Czytelny wyświetlacz, intuicyjna obsługa i wytrzymałe wykonanie termometru. Wyprodukowany zgodnie z najnowszymi wymogami norm europejskich dotyczących urządzeń medycznych.

Przydatny każdego dnia.

Pomiar bezdotykowy jest jedyną całkowicie bezpieczną metodą pomiaru temperatury ciała u noworodków, niemowląt i dzieci.  Przyjazny dzieciom termometr VITAMMY Space + jest wręcz idealny dla rodziców. Polecany również osobom starszym.

Dobry od urodzenia.

Codzienne czynności staną się łatwiejsze z termometrem Vitammy Space+. Niezwykle ergonomiczny kształt ułatwiający pomiar zarówno drugiej osobie, jak pomiar samodzielny. Zmierzysz temperaturę wody, mleka, powietrza, gotowych posiłków – oszczędzisz czas i zadbasz o bezpieczeństwo swojej rodziny.

vitammy space plus

Funkcje:

Natychmiastowy pomiar w 1 s. Bezpieczny pomiar z odległości 6 cm. Czytelny ekran z podświetleniem. Dokładność 0,3º. Pamięć 10 pomiarów. Łatwa obsługa. Alarm gorączki. Temperatura w stopniach °C lub  °F. Automatyczne wyłączanie. Wskaźnik zużycia baterii. Baterie w zestawie.

 

Dane techniczne

SKU KON0006682
Kod EAN 4710953420379
BLOZ 7 9074527,9074527
Odległość pomiaru 4-6 cm
Marka VITAMMY
Gwarancja 2 lata
Rodzaj baterii/zasilacza 2 baterie AAA
Rodzaj i funkcje termometru 5 in 1, bezdotykowy, na podczerwień, pomiar na czole, temperatura ciała, temperatura pomieszczenia, temperatura powierzchni
Miejsce pomiaru czoło pomiędzy brwiami
Kolor turkusowy
Waga urządzenia 120 g (z bateriami)
Automatyczne wyłączenie Tak
Dokładność pomiaru termometru ±0,3ºC
Zakres pomiaru temperatury ciała 34ºC - 43ºC
Czas pomiaru temperatury 1s
Podziałka na wyświetlaczu 0,1°C
Pamięć urządzenia 10 pomiarów
Stawka podatku VAT 8%

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Twoja ocena *

 
5 5 gwiazdek
5/5
4 4 gwiazdki
4/5
3 3 gwiazdki
3/5
2 2 gwiazdki
2/5
1 1 gwiazdka
1/5
 

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.