TOW009859 https://vitammy.pl/media/catalog/product/cache/7/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/v/i/vitammy-ufo-grzebien-na-wszy-z-lampka-led-pudelko-grzebien-limonkowy-min.jpg VITAMMY VITAMMY LC-10L
TOW009859
Ocena
5/5
Podziel się
70
70.00
00
PLN
Cena Netto: 64,81 PLN
Wybrany wariantVITAMMY UFO limonka
  1. limonka

    VITAMMY UFO limonka

Wyróżniki

Elektroniczny Doraźna pomoc Bez chemii Dioda led podświetla skórę Skuteczny Bezpieczny

Opis

Bezpiecznie, cicho i efektywnie pozbądź się wszy w trakcie czesania włosów. W przeciwności do środków chemicznych Vitammy ufo nie ma nieprzyjemnego zapachu powoduje alergii i nie podrażnia skóry. UFO zabija dorosłe wszy niewielkim ładunkiem elektrycznym, całkowicie bezpiecznym dla ludzi. Łatwy w użyciu, z jasną diodą LED, która pomaga dostrzec wszy. W trakcie przeczesywania suchych włosów głowy, urządzenie przesyła niewielki ładunek elektryczny do metalowych zębów grzebienia. W momencie kontaktu grzebienia z dorosłą wszą, ładunek elektryczny zabija wesz. Pomarańczowa lampka Alarmu Wykrycia Wszy zapali się gdy wesz zostanie wykryta, zabita i złapana w grzebień. Usuń martwą wszę (lampka zgaśnie) i kontynuuj przeczesywanie włosów. Vitammy UFO zabija dorosłe osobniki. Pomaga również usunąć gnidy, ale nie zabija jaj, których część może utrzymać się na włosach. W wesołych kolorach: koralowym, turkusowym i limonkowym. W zestawie: lupka, szczoteczka, bateria aaa. Przed użyciem: Włosy muszą być suche przed użyciem grzebienia Vitammy UFO. Nie wolno używać grzebienia w połącze­niu z szamponami czy innymi rodzajami substancji zwalczających wszy. Dla otrzymania najlepszych rezultatów włosy powinne być czyste i nie pokryte żadnymi kosmetykami stylizującymi ta­kimi jak żel, czy pianka do włosów. Przed użyciem grzebienia Vitammy UFO rozczesz włosy zwykłym grzebieniem lub szczotką, tak żeby włosy nie były splątane - ułatwi to działanie grzebienia UFO. Zęby grzebienia UFO są celowo ustawione blisko siebie i mogą się łatwo blokować w nierozczesanych włosach. Zaleca się stosowanie urządzenia co 2-3 dni przez 16 dni by mieć pewność, że wszystkie wszy zostały zlikwidowane.  

Bezpiecznie, cicho i efektywnie pozbądź się wszy w trakcie czesania włosów.

W przeciwności do środków chemicznych Vitammy ufo nie ma nieprzyjemnego zapachu powoduje alergii i nie podrażnia skóry. UFO zabija dorosłe wszy niewielkim ładunkiem elektrycznym, całkowicie bezpiecznym dla ludzi.

Łatwy w użyciu, z jasną diodą LED, która pomaga dostrzec wszy.

W trakcie przeczesywania suchych włosów głowy, urządzenie przesyła niewielki ładunek elektryczny do metalowych zębów grzebienia. W momencie kontaktu grzebienia z dorosłą wszą, ładunek elektryczny zabija wesz. Pomarańczowa lampka Alarmu Wykrycia Wszy zapali się gdy wesz zostanie wykryta, zabita i złapana w grzebień. Usuń martwą wszę (lampka zgaśnie) i kontynuuj przeczesywanie włosów. Vitammy UFO zabija dorosłe osobniki. Pomaga również usunąć gnidy, ale nie zabija jaj, których część może utrzymać się na włosach.

W wesołych kolorach: koralowym, turkusowym i limonkowym.

W zestawie: lupka, szczoteczka, bateria aaa.

vitammy ufo

Przed użyciem:

Włosy muszą być suche przed użyciem grzebienia Vitammy UFO.

Nie wolno używać grzebienia w połącze­niu z szamponami czy innymi rodzajami substancji zwalczających wszy.

Dla otrzymania najlepszych rezultatów włosy powinne być czyste i nie pokryte żadnymi kosmetykami stylizującymi ta­kimi jak żel, czy pianka do włosów.

Przed użyciem grzebienia Vitammy UFO rozczesz włosy zwykłym grzebieniem lub szczotką, tak żeby włosy nie były splątane - ułatwi to działanie grzebienia UFO. Zęby grzebienia UFO są celowo ustawione blisko siebie i mogą się łatwo blokować w nierozczesanych włosach.

Zaleca się stosowanie urządzenia co 2-3 dni przez 16 dni by mieć pewność, że wszystkie wszy zostały zlikwidowane.

 

Dane techniczne

SKU TOW009859
Kod EAN 4710953421239
BLOZ 7 9090893
Grupa produktów Grzebienie na wszy i gnidy
Ilość w opakowaniu 1 szt.
Marka VITAMMY
Kolor limonka
Zasilanie Baterie
Waga urządzenia 40 g
Wymiary 87 x 60 x 37 mm
Skład zestawu elektroniczny grzebień, lupka, szczoteczka, bateria aaa
Stawka podatku VAT 8%

Pliki do pobrania

/i/n/instrukcja-grzebien_elektryczny-vitammy-ufo.pdf Powiadomienie URPLWMiPB Deklaracja zgodności

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Twoja ocena *

 
5 5 gwiazdek
5/5
4 4 gwiazdki
4/5
3 3 gwiazdki
3/5
2 2 gwiazdki
2/5
1 1 gwiazdka
1/5
 

Poradniki i artykuły

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.