TOW004542 https://vitammy.pl/media/catalog/product/cache/7/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/v/i/vitammy-wave-opakowanie-i-produkt-irygator-do-zebow.jpg VITAMMY VITAMMY RLI501
TOW004542
Ocena
5/5
Podziel się
Bestseller
166
166.00
00
PLN
Cena Netto: 134,96 PLN

Wyróżniki

1700 pulsów na minutę 3 tryby pracy normalny/delikatny/pulsacyjny Efektywne czyszczenie przestrzeni międzyzębowych Pojemność zbiornika 180 ml 2 końcówki w zestawie Wodoszczelny i wodoodporny 2 lata gwarancji

Opis

Irygator Vitammy WAVE do higieny jamy ustnej Stosowanie irygatora jest najszybszym i najskuteczniejszym sposobem oczyszczania przestrzeni międzyzębowych z resztek pokarmów, które zalegając mogą wpływać na pogorszenie stanu zębów oraz dziąseł. Irygator Vitammy WAVE do higieny jamy ustnej wspomaga i przedłuża działanie szczoteczki do zębów jest urządzeniem szczególnie docenianym przez osoby z ciasnym zgryzem oraz noszące aparaty dentystyczne, korony i mosty oraz odbudowy protetyczne. Regularne oczyszczanie jamy ustnej pomaga zapobiegać stanom zapalnym dziąseł oraz ich podrażnieniom i krwawieniu. 3 tryby pracy irygatora Vitammy WAVE 3 tryby pracy irygatora umożliwiają dobór mocy strumienia w zależności od skali wrażliwości zębów i dziąseł. W trybie normalnym strumień będzie czyścił ze standardową mocą, dla osób o nadwrażliwych dziąsłach i zębach dedykowany jest tryb delikatny, chcąc nie tylko oczyścić ale i wymasować dziąsła warto wybrać tryb pulsacyjny. normalny - czyszczenie dziąseł delikatny - delikatne czyszczenie wrażliwych dziąseł pulsacyjny - czyszczenie i masowanie dziąseł Wydajny i efektywny irygator Vitammy WAVE Vitammy WAVE osiąga wysoką skuteczność czyszczenia ze względu na bardzo dobre parametry, ciśnienie maksymalne wynosi 551 kPa a irygator pulsuje z prędkością 1700 pulsów na minutę. Vitammy WAVE jest urządzeniem wodoszczelnym i wodoodpornym. Zbiornik o pojemności 180 ml można napełniać płukanką dentystyczną, wodą lub płynem. Warto zasięgnąć konsultacji stomatologicznej przed rozpoczęciem stosowania irygatora. W zestawie Do irygatora Vitammy WAVE dołączono 2 wymienne końcówki, ładowarkę, kartę gwarancyjną, instrukcję obsługi w języku polskim.  Gwarancja Irygator Vitammy WAVE posiada 2 letnią gwarancję.

Irygator Vitammy WAVE do higieny jamy ustnej

Stosowanie irygatora jest najszybszym i najskuteczniejszym sposobem oczyszczania przestrzeni międzyzębowych z resztek pokarmów, które zalegając mogą wpływać na pogorszenie stanu zębów oraz dziąseł.

Irygator Vitammy WAVE do higieny jamy ustnej wspomaga i przedłuża działanie szczoteczki do zębów jest urządzeniem szczególnie docenianym przez osoby z ciasnym zgryzem oraz noszące aparaty dentystyczne, korony i mosty oraz odbudowy protetyczne. Regularne oczyszczanie jamy ustnej pomaga zapobiegać stanom zapalnym dziąseł oraz ich podrażnieniom i krwawieniu.

3 tryby pracy irygatora Vitammy WAVE

3 tryby pracy irygatora umożliwiają dobór mocy strumienia w zależności od skali wrażliwości zębów i dziąseł. W trybie normalnym strumień będzie czyścił ze standardową mocą, dla osób o nadwrażliwych dziąsłach i zębach dedykowany jest tryb delikatny, chcąc nie tylko oczyścić ale i wymasować dziąsła warto wybrać tryb pulsacyjny.

  • normalny - czyszczenie dziąseł

  • delikatny - delikatne czyszczenie wrażliwych dziąseł

  • pulsacyjny - czyszczenie i masowanie dziąseł

Wydajny i efektywny irygator Vitammy WAVE

Vitammy WAVE osiąga wysoką skuteczność czyszczenia ze względu na bardzo dobre parametry, ciśnienie maksymalne wynosi 551 kPa a irygator pulsuje z prędkością 1700 pulsów na minutę. Vitammy WAVE jest urządzeniem wodoszczelnym i wodoodpornym. Zbiornik o pojemności 180 ml można napełniać płukanką dentystyczną, wodą lub płynem. Warto zasięgnąć konsultacji stomatologicznej przed rozpoczęciem stosowania irygatora.

W zestawie

Do irygatora Vitammy WAVE dołączono 2 wymienne końcówki, ładowarkę, kartę gwarancyjną, instrukcję obsługi w języku polskim. 

Gwarancja

Irygator Vitammy WAVE posiada 2 letnią gwarancję.

Dane techniczne

SKU TOW004542
Kod EAN 6970075430054
BLOZ 7 9080845
Grupa produktów Irygatory
Marka VITAMMY
Zasilanie Akumulator
Dodatkowe informacje Ciśnienie maksymalne - 551 kPa, automatyczne wyłączenie po 2 minutach.
Skład zestawu Irygator Vitammy WAVE, 2 końcówki, ładowarka, karta gwarancyjna, instrukcja obsługi w języku polskim
Pojemność zbiornika 180 ml
pulsow / min 1700 pulsów/min
Stawka podatku VAT 23%

Pliki do pobrania

instrukcja obsługi VITAMMY WAVE Deklaracja zgodności

Akcesoria

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.