Oferty współpracy dystrybucyjnej

Naszą ofertę podzieliliśmy na trzy segmenty biznesowe w zależności od zakresu i specyfiki potrzeb naszych Klientów:


Program Wsparcia Dla Partnerów Handlowych

Mając na uwadze jak najwyższy poziom świadczonych przez nas usług oraz troskę o zadowolenie naszych Klientów, wdrożyliśmy elektroniczny system obsługi zamówień handlowych. Wprowadzone zmiany podyktowane są nieustannym rozwojem naszej firmy oraz wdrażaniem innowacyjnych metod działania.

W oparciu o nową platformę online przygotowaliśmy program wsparcia dla partnerów handlowych zainteresowanych długookresową współpracą w zakresie dystrybucji sprzętu medycznego.

W ramach bliższej współpracy przewidzieliśmy dla naszych Kontrahentów pełen wachlarz korzyści:

  • System rabatowania zamówień.
  • Ekskluzywne oferty promocyjne  
  • Dogodny system rozliczeń.

Zakres i szczegóły dodatkowego wsparcia ustalane są indywidualnie według potrzeb Partnera.

W przypadku zainteresowania szczegółami naszej oferty prosimy o kontakt e-mail z Opiekunem Programu: partnerzy@novamed.pl  


Dedykowana Obsługa Firm Farmaceutycznych

Dla Firm Farmaceutycznych oferujemy specjalne dedykowane usługi zarządzania łańuchem dostaw sprzętu medycznego dopasowane do potrzeb i specyfiki rynku.

W szczególności proponujemy usługę prowadzenia "Sklepików Firmowych" z pełną obsługą w tym z zarządzaniem siecią przedstawicieli oraz budżetami wraz ofertą produktową i finansową skrojoną na miarę, a całość w modelu "święty spokój".

Realizujemy również nietypowe zapytania przetargowe i kontraktowe w zakresie naszej oferty sprzętu medycznego wraz z opcją personalizacji produktu lub opakowań.

W przypadku zainteresowania szczegółami naszej oferty prosimy o kontakt
e-mail z Opiekunem Linii Biznesowej: pharma@novamed.pl  


Kompleksowa Oferta Wsparcia Opieki Farmaceutycznej

Profesjonalną obsługą Aptek w ramach świadczenia usługi kompleksowego wsparcia opieki farmaceutycznej w zakresie dystrybucji sprzętu medycznego prowadzi specjalistyczna hurtownia Novama Cloud S.A .

Novama Cloud

 

 

W przypadku zainteresowania ofertą dla Aptek zapraszamy na stronę www.novama.cloud


 

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.