TOW007771 https://vitammy.pl/media/catalog/product/cache/7/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/v/i/vitammy-echo-szczoteczka-soniczna-do-zebow-dyskretny-turkus-i-opakowanie-produktu_aa_1.jpg VITAMMY VITAMMY TB9021G
TOW007771
Ocena
5/5
Podziel się
Wybrany wariantVITAMMY ECHO dyskretny turkus
 1. dyskretny turkus

  VITAMMY ECHO dyskretny turkus
 2. energetyczny coral

  VITAMMY ECHO energetyczny coral

Wyróżniki

Do 45 dni na jednym ładowaniu Płynna regulacja siły drgań Masaż i wzmocnienie dziąseł Efektywne usuwanie płytki bakteryjnej Utrzymanie czystości aparatów nazębnych

Opis

Innowacyjna szczoteczka soniczna Vitammy Echo Polecana wszystkich przykładającym wagę do efektywnej i systematycznej higieny jamy ustnej. Szczególnie dla poszukujących szczoteczki sonicznej z możliwie łatwą obsługą. Płynna regulacja stopnia wychylenia główki Szczoteczka soniczna do zębów, która dopasuje się do Twojej wrażliwości dzięki funkcji płynnej zmiany siły czyszczenia poprzez regulację stopnia wychylenia główki. 31 000 drgań na minutę Dzięki częstotliwość drgań 31 000 / minutę osiągniesz wysoką skuteczność czyszczenia przy zachowaniu komfortu. Długi czas działania na jednym ładowaniu Nowoczesna technologia oszczędzająca energię i bateria litowo-jonowa zapewniają możliwość pracy rekordowych 45 dni na jednym ładowaniu. Szybkie i łatwie ładowanie szczoteczki Ładowarka indukcyjna to gwarantuję wygodę obsługi. Licznik czasu mycia zębów Optymalny czas mycia zębów to dwie minuty. Szczoteczka Echo wyposażona jest w funkcję odliczania co 30 sekund oraz automatyczne wyłączanie po 2 minutach. Dopasuj styl szczoteczki do siebie Występuje w 3 oryginalnych kolorach: dyskretnie turkusowym, energetycznie koralowym i dostojnie granatowym. 5 najważniejszych zalet używania szczoteczki sonicznej Dokładne czyszczenie przestrzeni międzyzębowych i okolic dziąseł - zwłaszcza miejsc, do którch nie docierają tradycyjne szczoteczki Efektywne usuwanie płytki bakteryjnej wysoką energią drgań. Masaż i wzmocnienie dziąseł. Utrzymanie czystości aparatów nazębowych, ortodontycznych, koron, mostów itp. Idealna w przypadku braku techniki i cierpliwości niezbędnych do prawidłowego mycia tradycyjną szczoteczką.

Innowacyjna szczoteczka soniczna Vitammy Echo

Polecana wszystkich przykładającym wagę do efektywnej i systematycznej higieny jamy ustnej. Szczególnie dla poszukujących szczoteczki sonicznej z możliwie łatwą obsługą.

Płynna regulacja stopnia wychylenia główki

Szczoteczka soniczna do zębów, która dopasuje się do Twojej wrażliwości dzięki funkcji płynnej zmiany siły czyszczenia poprzez regulację stopnia wychylenia główki.

31 000 drgań na minutę

Dzięki częstotliwość drgań 31 000 / minutę osiągniesz wysoką skuteczność czyszczenia przy zachowaniu komfortu.

Długi czas działania na jednym ładowaniu

Nowoczesna technologia oszczędzająca energię i bateria litowo-jonowa zapewniają możliwość pracy rekordowych 45 dni na jednym ładowaniu.

Szybkie i łatwie ładowanie szczoteczki

Ładowarka indukcyjna to gwarantuję wygodę obsługi.

Licznik czasu mycia zębów

Optymalny czas mycia zębów to dwie minuty. Szczoteczka Echo wyposażona jest w funkcję odliczania co 30 sekund oraz automatyczne wyłączanie po 2 minutach.

Dopasuj styl szczoteczki do siebie

Występuje w 3 oryginalnych kolorach: dyskretnie turkusowym, energetycznie koralowym i dostojnie granatowym.

5 najważniejszych zalet używania szczoteczki sonicznej

 • Dokładne czyszczenie przestrzeni międzyzębowych i okolic dziąseł - zwłaszcza miejsc, do którch nie docierają tradycyjne szczoteczki

 • Efektywne usuwanie płytki bakteryjnej wysoką energią drgań.

 • Masaż i wzmocnienie dziąseł.

 • Utrzymanie czystości aparatów nazębowych, ortodontycznych, koron, mostów itp.

 • Idealna w przypadku braku techniki i cierpliwości niezbędnych do prawidłowego mycia tradycyjną szczoteczką.

Dane techniczne

SKU TOW007771
Kod EAN 5906874252192
BLOZ 7 9086136
Grupa produktów Szczoteczki soniczne
Kolor dyskretny turkus
Marka VITAMMY
Zasilanie Akumulator
Rodzaj szczoteczki soniczna
Ilość drgań / ruchów na minutę 31000
Stawka podatku VAT 23%

Pliki do pobrania

/i/n/instrukcja-szczoteczka-vitammy_echo-pl.pdf Deklaracja zgodności

Opinie

sandra

Ocena

5/5
dobra
0 5 5 1 1

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.