TOW017084 https://vitammy.pl/media/catalog/product/cache/7/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/v/i/vitammy-smils-model_tb9314-ce-kolor_pink-soniczna_szczoteczka_do_z_b_w-_wszystkie_elementy.jpg VITAMMY TB9314-CE P
TOW017084
Ocena
5/5
Podziel się
Nowość
265
265.00
00
PLN
Cena Netto: 215,45 PLN
Wybrany wariantVitammy SMILS powder pink
 1. różowy

  Vitammy SMILS powder pink
 2. fioletowy

  Vitammy SMILS Jelly
 3. niebieski

  Vitammy SMILS Cloud
 4. navy blue

  VITAMMY Smils Deep Water
 5. szary

  Vitammy SMILS aluminum

Opis

Żyjesz swoją pasją? VITAMMY Smils to szczoteczka wymyślona w Twoim stylu Smils to nie tylko retro-futurystyczny wygląd, ale również aż 5 innowacyjnych programów szczotkowania. Nowatorskie programy sekwencyjne ułatwiają higienę o każdej porze dnia. Program do wygodnego mycia aparatów ortodontycznych i szyn retencyjnych to łatwe utrzymanie higieny w domu, szkole i restauracji. Szczoteczka soniczna do zębów VITAMMY Smils pomoże Ci w dbaniu o śnieżnobiały uśmiech na co dzień w domu i w twoich wymarzonych podróżach. Definiuje Cię sport i podróże? Nie musisz rezygnować z dokładnego mycia na wyjeździe, weź VITAMMY Smils z sobą i ciesz się świeżością chwil. Program dbający o czystość aparatów ortodontycznych Aparaty i szyny retencyjne wymagają szczególnej dbałości o higienę i poświęcenia im większej uwagi. Z szczoteczką soniczną VITAMMY SMILS to łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej . Dzięki specjalnemu programowi możesz szybko i efektywnie wyczyścić zęby po każdym posiłku. Programy szczotkowania dla Ciebie i twojego rytmu dnia Naszym programom pracy nadaliśmy nowe znaczenie i rolę. Szczoteczka soniczna do zębów VITAMMY SMILS to aż 5 unikatowych strategii szczotkowania: DZIEŃ DOBRY 2 minuty na przebudzenie. Więcej i więcej wibracji. Program składa się z 4 cykli po 30 sekund. Szczoteczka wykonuje 64 000 ruchów na minutę. DOBRANOC dłuższy, kojący program z mniejszą liczbą wibracji 6×30 sek. 62 000 ruchów/min. KOPCIUSZEK 1 minuta odświeżania, gdy musisz biec. Sprytnie! 4×15 sek. 62 000 ruchów/min. APARAT łatwe soniczne mycie aparatów ortodontycznych i szyn retencyjnych 1 min. 82 000 ruchów/min. bez przerw. WYBIELAJĄCY 2 minuty bezpiecznego wybielania zakończone masażem 2×30 sek. 82 000 ruchów/min. + 1 minuta masaż pulsacyjny 62 000 ruchów/min. Twoja VITAMMY SMILS jest zawsze taka jakiej potrzebujesz. Szczoteczka zapamięta wybrany tryb i od niego zacznie kolejne mycie. Chcesz łatwo łatwo zmieniać programy w trakcie pracy szczoteczki? Naciskaj przycisk I/O a tryb pracy zmieni się w kolejności: DZIEŃ DOBRY —> DOBRANOC —> KOPCIUSZEK —> APARAT —> WYBIELAJĄCY. Fajna baza ładująca zawsze pod ręką Duża, stabilną podstawą z bazą ładującą USB, zapewniającą wygodne odkładanie i bezpieczne przechowywanie szczoteczki. Idealny nacisk szczoteczki Funkcją kontroli nacisku, która poprzez wyświetlenie czerwonego światła w podstawie, alarmuje jeśli nacisk szczoteczki na szkliwo zębów jest zbyt silny. Kiedy zmienić końcówkę? Stopniowo odbarwiające się włókna główki wskazującymi na stopień zużycia i konieczność zmiany główki. Myj zęby nawet gdy jeszcze nie otworzyłeś oczu Duży silikonowy przycisk ułatwia obsługę. Nawet pod prysznicem łatwo zmienisz tryb szczotkowania.

vitammy smils

Żyjesz swoją pasją? VITAMMY Smils to szczoteczka wymyślona w Twoim stylu

Smils to nie tylko retro-futurystyczny wygląd, ale również aż 5 innowacyjnych programów szczotkowania. Nowatorskie programy sekwencyjne ułatwiają higienę o każdej porze dnia. Program do wygodnego mycia aparatów ortodontycznych i szyn retencyjnych to łatwe utrzymanie higieny w domu, szkole i restauracji. Szczoteczka soniczna do zębów VITAMMY Smils pomoże Ci w dbaniu o śnieżnobiały uśmiech na co dzień w domu i w twoich wymarzonych podróżach. Definiuje Cię sport i podróże? Nie musisz rezygnować z dokładnego mycia na wyjeździe, weź VITAMMY Smils z sobą i ciesz się świeżością chwil.

vitammy smils

Program dbający o czystość aparatów ortodontycznych

Aparaty i szyny retencyjne wymagają szczególnej dbałości o higienę i poświęcenia im większej uwagi. Z szczoteczką soniczną VITAMMY SMILS to łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej . Dzięki specjalnemu programowi możesz szybko i efektywnie wyczyścić zęby po każdym posiłku.

Programy szczotkowania dla Ciebie i twojego rytmu dnia

Naszym programom pracy nadaliśmy nowe znaczenie i rolę. Szczoteczka soniczna do zębów VITAMMY SMILS to aż 5 unikatowych strategii szczotkowania:

vitammy smils

DZIEŃ DOBRY 2 minuty na przebudzenie. Więcej i więcej wibracji. Program składa się z 4 cykli po 30 sekund. Szczoteczka wykonuje 64 000 ruchów na minutę.

vitammy smils

DOBRANOC dłuższy, kojący program z mniejszą liczbą wibracji 6×30 sek. 62 000 ruchów/min.

vitammy smils

KOPCIUSZEK 1 minuta odświeżania, gdy musisz biec. Sprytnie! 4×15 sek. 62 000 ruchów/min.

vitammy smils

APARAT łatwe soniczne mycie aparatów ortodontycznych i szyn retencyjnych 1 min. 82 000 ruchów/min. bez przerw.

vitammy smils

WYBIELAJĄCY 2 minuty bezpiecznego wybielania zakończone masażem 2×30 sek. 82 000 ruchów/min. + 1 minuta masaż pulsacyjny 62 000 ruchów/min.

Twoja VITAMMY SMILS jest zawsze taka jakiej potrzebujesz. Szczoteczka zapamięta wybrany tryb i od niego zacznie kolejne mycie.

Chcesz łatwo łatwo zmieniać programy w trakcie pracy szczoteczki? Naciskaj przycisk I/O a tryb pracy zmieni się w kolejności: DZIEŃ DOBRY —> DOBRANOC —> KOPCIUSZEK —> APARAT —> WYBIELAJĄCY.

vitammy smils
vitammy smils

Fajna baza ładująca zawsze pod ręką

Duża, stabilną podstawą z bazą ładującą USB, zapewniającą wygodne odkładanie i bezpieczne przechowywanie szczoteczki.

vitammy smils

Idealny nacisk szczoteczki

Funkcją kontroli nacisku, która poprzez wyświetlenie czerwonego światła w podstawie, alarmuje jeśli nacisk szczoteczki na szkliwo zębów jest zbyt silny.

vitammy smils

Kiedy zmienić końcówkę?

Stopniowo odbarwiające się włókna główki wskazującymi na stopień zużycia i konieczność zmiany główki.

vitammy smils

Myj zęby nawet gdy jeszcze nie otworzyłeś oczu

Duży silikonowy przycisk ułatwia obsługę. Nawet pod prysznicem łatwo zmienisz tryb szczotkowania.

Dane techniczne

SKU TOW017084
Kod EAN 5901793643809
BLOZ 7 9109738
Grupa produktów Szczoteczki soniczne
Kolor różowy
Marka VITAMMY
Zasilanie Akumulator
Skład zestawu 1 szczoteczka, 2 końcówki, 1 baza ładująca USB, instrukcja obsługi
Rodzaj szczoteczki soniczna
Ilość drgań / ruchów na minutę 82000
Czas pracy 45 dni
Stawka podatku VAT 23%

Pliki do pobrania

Instrukcja obsługi Deklaracja zgodności

Akcesoria

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Poradniki i artykuły

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.