TOW005563 https://vitammy.pl/media/catalog/product/cache/7/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/w/a/waga-z-analiz_-vitammy-horizon-front.jpg VITAMMY VITAMMY GBF-943-A
TOW005563
Ocena
5/5
Podziel się
Bestseller

Wyróżniki

Komfortowa powierzchnia Czułe sensory nacisku Waży do 180 kg Duży wyświetlacz LCD Technologia SENSE ON Pomiar tkanki tłuszczowej i wody Pomiar masy mięśniowej i kostnej Funkcja TARGET Tryb ACTIVE Dla sportowców BMR- bazowe tempo metabolizmu Indywidualny profil Baterie zestawie 2 lata gwarancji

Opis

Waga Vitammy HORIZON z analizatorem składu ciała, to nieoceniona pomoc w kontrolowaniu uzyskanej wagi w dążeniu do upragnionej wagi ciała W wadze zastosowano nowoczesne rozwiązania, pomiaru tkanek i masy ciała. Użytkownik ma możliwość utworzenia indywidualnego profilu w oparciu o dokładne dane. Dostępne są profile klasyczne oraz dla sportowców. Urządzenie wyświetla dokładne wskazówki na termat przemiany materii - BMR oraz ilości kilogramów, które pozostały by osiągnąć wymarzoną wagę i równowagę w ciele. ID - Indywidualny profil użytkownika Podstawą w uzyskaniu prawidłowych wyników wagi ciała, jest ustawienie indywidualnego profilu użytkownika. Wystarczy podać kilka podstawowych informacji, takich jak wzrost, waga, wiek oraz płeć. Z myślą o osobach żyjących aktywnie w stylu FIT, utworzono dodatkowe profile o nazwie ATLETA. Za atletę przyjmuje się osobę, która trenuje 10 godzin w tygodniu i ma tętno spoczynkowe 60 uderzeń na minutę. Profile z ID atlety, są tak zaprojektowane, by w sposób prawidłowy obliczyć wymagane dane. TARGET - oszacuje ile jeszcze kilogramów trzeba zgubić Idealna waga ciała, to nie tylko pozbycie się tłuszczu. Ważąc siebie, należy pomyśleć o swoim ciele, jak o doskonałej machinie, która pozostając w równowadze będzie dobrze pracować, nastąpi poprawa samopoczucia, wzrost energii życiowej. Vitammy HORIZON to waga z analizatorem składu ciała, zmierzy ile w organizmie jest: Fat - wynik analizy tkanki tłuszczowej Mus - wynik analizy masy mięśniowej Bone - wynik analizy masy kości Zawartość wody Waga wskaże BMR - bazowe tempo metabolizmu, czyli podstawową przemianę materii. Technologia SENSE ON Waga Vitammy Horizon, po automatycznym uruchomieniu i zważeniu danej osoby, będzie samodzielnie próbowała dopasować ID użytkownika do aktualnie ważącej się osoby. To dodatkowe ułatwieni, w przypadku kiedy waga podaje prawidłowe dane, wystarczy je potwierdzić, nie ma konieczności ręcznego wyszukiwania ID. Wygoda w użytkowaniu Waga łazienkowa jest wbrew pozorom urządzeniem dość osobistym, zazwyczaj dlatego dzielimy je tylko i wyłącznie z najbliższą rodziną. W Vitammy Horizon, zastosowano czułe sensory, reagujące nawet na stan skóry stóp, o które należy szczególnie dbać w okresie regularnego analizowania wagi swego ciała. Waga posiada czytelny ekran LCD i prostą nawigację za pomocą przycisków. W zestawie Do wagi Vitammy Horizon dołączono baterie CR 2032 3V - 2 sztuki, kartę gwarancyjną, instrukcję obsługi w języku polskim. Gwarancja Waga Vitammy Horizon została objęta 2 letnią gwarancją.

Waga Vitammy HORIZON z analizatorem składu ciała, to nieoceniona pomoc

  • w kontrolowaniu uzyskanej wagi
  • w dążeniu do upragnionej wagi ciała

W wadze zastosowano nowoczesne rozwiązania, pomiaru tkanek i masy ciała.

  • Użytkownik ma możliwość utworzenia indywidualnego profilu w oparciu o dokładne dane.
  • Dostępne są profile klasyczne oraz dla sportowców.
  • Urządzenie wyświetla dokładne wskazówki na termat przemiany materii - BMR oraz ilości kilogramów, które pozostały by osiągnąć wymarzoną wagę i równowagę w ciele.

ID - Indywidualny profil użytkownika

Podstawą w uzyskaniu prawidłowych wyników wagi ciała, jest ustawienie indywidualnego profilu użytkownika. Wystarczy podać kilka podstawowych informacji, takich jak wzrost, waga, wiek oraz płeć. Z myślą o osobach żyjących aktywnie w stylu FIT, utworzono dodatkowe profile o nazwie ATLETA. Za atletę przyjmuje się osobę, która trenuje 10 godzin w tygodniu i ma tętno spoczynkowe 60 uderzeń na minutę. Profile z ID atlety, są tak zaprojektowane, by w sposób prawidłowy obliczyć wymagane dane.

TARGET - oszacuje ile jeszcze kilogramów trzeba zgubić

Idealna waga ciała, to nie tylko pozbycie się tłuszczu. Ważąc siebie, należy pomyśleć o swoim ciele, jak o doskonałej machinie, która pozostając w równowadze będzie dobrze pracować, nastąpi poprawa samopoczucia, wzrost energii życiowej.

Vitammy HORIZON to waga z analizatorem składu ciała, zmierzy ile w organizmie jest:

  • Fat - wynik analizy tkanki tłuszczowej
  • Mus - wynik analizy masy mięśniowej
  • Bone - wynik analizy masy kości
  • Zawartość wody
  • Waga wskaże BMR - bazowe tempo metabolizmu, czyli podstawową przemianę materii.

Technologia SENSE ON

Waga Vitammy Horizon, po automatycznym uruchomieniu i zważeniu danej osoby, będzie samodzielnie próbowała dopasować ID użytkownika do aktualnie ważącej się osoby. To dodatkowe ułatwieni, w przypadku kiedy waga podaje prawidłowe dane, wystarczy je potwierdzić, nie ma konieczności ręcznego wyszukiwania ID.

Wygoda w użytkowaniu

Waga łazienkowa jest wbrew pozorom urządzeniem dość osobistym, zazwyczaj dlatego dzielimy je tylko i wyłącznie z najbliższą rodziną. W Vitammy Horizon, zastosowano czułe sensory, reagujące nawet na stan skóry stóp, o które należy szczególnie dbać w okresie regularnego analizowania wagi swego ciała. Waga posiada czytelny ekran LCD i prostą nawigację za pomocą przycisków.

W zestawie

Do wagi Vitammy Horizon dołączono baterie CR 2032 3V - 2 sztuki, kartę gwarancyjną, instrukcję obsługi w języku polskim.

Gwarancja

Waga Vitammy Horizon została objęta 2 letnią gwarancją.

Dane techniczne

SKU TOW005563
Kod EAN 5906874252086
BLOZ 7 9082745
Grupa produktów Analizatory składu ciała
Kolor federal blue
Sposób pomiaru Elektroniczny
Rodzaj wagi Domowa / Łazienkowa
Marka VITAMMY
Wymiary 31 x 31 x 2,4 cm
Waga urządzenia około 1,75 kg
Klasa dokładności bez klasy
Nośność wagi 180 kg
Zasilanie Baterie
Dodatkowe informacje Analizator składu ciała, Technologia SENSE ON, Profil dla osób trenujących,
Stawka podatku VAT 23%

Pliki do pobrania

/i/n/instrukcja-waga-vitammy_horizon_pl_2.pdf Deklaracja zgodności

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Poradniki i artykuły

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.