TOW017035 https://vitammy.pl/media/catalog/product/cache/7/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/v/i/vitammy_smart_0.5_i_opakowanie.jpg VITAMMY TMB-1117-S
TOW017035
Ocena
5/5
Podziel się
To jest wyrób medyczny. Używaj go
zgodnie z instrukcją lub etykietą
66
66.00
00
PLN
Cena Netto: 61,11 PLN
Wybrany wariantVITAMMY smart 0.5

Wyróżniki

Interpretacja wyników wg WHO Wykrywanie nieregularnej pracy serca Wykrywanie ruchów ręki Zintegrowana konstrukcja mankietu z ciśnieniomierzem Duży kontrastowy wyświetlacz LCD

Opis

Bądź smart - wybierz ciśnieniomierz VITAMMY SMART 0.5! Ciśnieniomierz VITAMMY SMART 0.5 to urządzenie do pomiaru ciśnienia krwi wykorzystujące technologię trzeciej generacji. Umożliwia szybki i delikatny pomiar krwi w zaciszu twojego domu. Ciśnieniomierz ma również funkcję pomiaru tętna i zapamiętywania wyników. Jest to wygodny ciśnieniomierz naramienny, który nie zajmuje dużo miejsca i powinien być zawsze pod ręką. Zintegrowana konstrukcja ciśnieniomierza z mankietem!  Łatwe i szybkie zakładanie to kolejne udogodnienie dla wszystkich tych, którzy żyją w pośpiechu i nie mają czas zadbać o swoje zdrowie. Ciśnieniomierz VITAMMY SMART 0.5 dzięki swojej zintegrowanej konstrukcji urządzenia z mankietem sprawia, że teraz dokonasz pomiaru szybciej i wygodniej!  Dlaczego warto wybrać ciśnieniomierz VITAMMY SMART? Twój ciśnieniomierz VITAMMY SMART oprócz dokonania pomiaru umożliwia interpretację wyników  wg WHO Poinformuje o nieregularnej pracy serca.  Wykrywa ruchy ręki , które wpływają na wynik pomiaru  Poinformuje o niskim poziomie naładowania baterii Posiada duży czytelny ekran LCD 33x45 mm z kontrastowym wyświetlaczem  Wybierz VITAMMY SMART dla aktywnych VITAMMY SMART zapamiętuje 60 wyników. Wygodna wersja ciśnieniomierza nadgarstkowego to idealne rozwiązania dla młodych aktywnych osób żyjących w ciągłym pośpiechu. Mały poręczny ciśnieniomierz możesz mieć zawsze pod ręką.  Regularna kontrola to szansa na szybkie wykrycie nieprawidłowości w pracy układu krążenia i szansa na wczesne wdrożenie zmian w stylu życia, które mogą zapobiec najczęściej występującym chorobom cywilizacyjnym.  Polska marka VITAMMY - otrzymujesz znacznie więcej niż produkt VITAMMY to polska marka. Dbamy o to, aby nasze produkty spełniały potrzeby lokalnych odbiorców i pomagały rozwiązywać aktualne problemy. Zapewniamy polskie opisy, instrukcję w języku polskim oraz kontakt z Infolinią Pomocy i Wsparcia Technicznego w języku polskim. Pozostajemy w kontakcie: Wsparcie i Pomoc Infolinii  887 11 00 66 Masz pytania dotyczące wyboru produktu, jego użytkowania, masz wątpliwości, potrzebujesz wsparcia - skontaktuj się z profesjonalną Infolinią Pomocy i Wsparcia Techniczego VITAMMY. Gwarancja jako obietnica jakości VITAMMY Ciśnieniomierz VITAMMY Smart 0.5 objęty jest 2-letnią gwarancją w ramach OBIETNICY JAKOŚCI VITAMMY, która obejmuje zapewnienie jakości technicznej urządzenia, wartości pomiarowej i użytkowej urządzenia, jak i wsparcia użytkownika w zakresie obsługi i rozwiązywania problemów, a także dostępności akcesoriów.

Seria-cisnieniomierzy-nadgarstkowych-vitammy-smart

Bądź smart - wybierz ciśnieniomierz VITAMMY SMART 0.5!

Ciśnieniomierz VITAMMY SMART 0.5 to urządzenie do pomiaru ciśnienia krwi wykorzystujące technologię trzeciej generacji. Umożliwia szybki i delikatny pomiar krwi w zaciszu twojego domu. Ciśnieniomierz ma również funkcję pomiaru tętna i zapamiętywania wyników. Jest to wygodny ciśnieniomierz naramienny, który nie zajmuje dużo miejsca i powinien być zawsze pod ręką.

Zintegrowana konstrukcja ciśnieniomierza z mankietem! 

Łatwe i szybkie zakładanie to kolejne udogodnienie dla wszystkich tych, którzy żyją w pośpiechu i nie mają czas zadbać o swoje zdrowie. Ciśnieniomierz VITAMMY SMART 0.5 dzięki swojej zintegrowanej konstrukcji urządzenia z mankietem sprawia, że teraz dokonasz pomiaru szybciej i wygodniej! 

Dlaczego warto wybrać ciśnieniomierz VITAMMY SMART?

  • Twój ciśnieniomierz VITAMMY SMART oprócz dokonania pomiaru umożliwia interpretację wyników  wg WHO

  • Poinformuje o nieregularnej pracy serca. 

  • Wykrywa ruchy ręki , które wpływają na wynik pomiaru 

  • Poinformuje o niskim poziomie naładowania baterii

  • Posiada duży czytelny ekran LCD 33x45 mm z kontrastowym wyświetlaczem 

Wybierz VITAMMY SMART dla aktywnych

VITAMMY SMART zapamiętuje 60 wyników. Wygodna wersja ciśnieniomierza nadgarstkowego to idealne rozwiązania dla młodych aktywnych osób żyjących w ciągłym pośpiechu. Mały poręczny ciśnieniomierz możesz mieć zawsze pod ręką.  Regularna kontrola to szansa na szybkie wykrycie nieprawidłowości w pracy układu krążenia i szansa na wczesne wdrożenie zmian w stylu życia, które mogą zapobiec najczęściej występującym chorobom cywilizacyjnym. 

Polska marka VITAMMY - otrzymujesz znacznie więcej niż produkt

VITAMMY to polska marka. Dbamy o to, aby nasze produkty spełniały potrzeby lokalnych odbiorców i pomagały rozwiązywać aktualne problemy. Zapewniamy polskie opisy, instrukcję w języku polskim oraz kontakt z Infolinią Pomocy i Wsparcia Technicznego w języku polskim.

Pozostajemy w kontakcie: Wsparcie i Pomoc Infolinii  887 11 00 66

Masz pytania dotyczące wyboru produktu, jego użytkowania, masz wątpliwości, potrzebujesz wsparcia - skontaktuj się z profesjonalną Infolinią Pomocy i Wsparcia Techniczego VITAMMY.

Gwarancja jako obietnica jakości VITAMMY

Ciśnieniomierz VITAMMY Smart 0.5 objęty jest 2-letnią gwarancją w ramach OBIETNICY JAKOŚCI VITAMMY, która obejmuje zapewnienie jakości technicznej urządzenia, wartości pomiarowej i użytkowej urządzenia, jak i wsparcia użytkownika w zakresie obsługi i rozwiązywania problemów, a także dostępności akcesoriów.

Dane techniczne

SKU TOW017035
Kod EAN 5901793643366
BLOZ 7 9107443
Grupa produktów Ciśnieniomierze nadgarstkowe
Prowadzący reklamę Novamed.pl S.A
Producent Guangdong Transtek Medical Electronics Co., Ltd.
Autoryzowany przedstawiciel MDSS - Medical Device Safety Service GmbH
Ryzyka Nie używac jednocześnie z innymi urządzeniami monitorującymii, by nie doprowadzić do zakłóceń w funkcjonowaniu urządzeń. Trzymać z dala od dzieci. Połknięcie małych elementów może doprowadzić do udławienia dziecka.
Zastosowanie Ciśnieniomierz służy do automatycznego, nieinwazyjnego pomiaru ciśnienia tętniczego i tętna na ramieniu.
IHB (wskaźnik nieregularnej pracy serca) Tak
Certyfikat ESH Nie
Pomiar przy pompowaniu Tak
Marka VITAMMY
Ilość w opakowaniu 1 szt.
Rodzaj ciśnieniomierza automatyczny
Miejsce pomiaru nadgarstek
Mankiet Ok 13,5cm ~ 21,5cm
Pamięć urządzenia 60 pomiarów
Waga urządzenia Około 109 g (Bez baterii)
Wymiary Około 68 mm × 75 mm × 31 mm
Skład zestawu Ciśnieniomierz z mankietem, 2 baterie AAA, instrukcja obsługi
Zakres pomiaru (mm Hg) Skurczowe: 60 mmHg - 230 mmHg; Rozkurczowe: 40 mmHg - 130 mmHg
Zakres pomiaru (tętno) 40-199 uderzeń/minutę
Automatyczne wyłączenie Nie
Dokładność wskazania ciśnienia ±3mmHg
Dokładność wskazania tętna ±5%
Rodzaj baterii/zasilacza bateryjne: 2 baterie AAA
Rozmiar wyświetlacza Ekran cyfrowy LCD 33 mm × 45 mm
Rodzaj wyświetlacza Cyfrowy ekran ciekłokrystaliczny LCD
Stawka podatku VAT 8%

Pliki do pobrania

Powiadomienie URPLWMiPB Deklaracja zgodności Certyfikat CE Instrukcja obsługi

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.