Szczoteczki soniczne są rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Stomatologiczne. Podobnie jak szczoteczki elektryczne, ich skuteczność w usuwaniu płytki nazębnej jest zdecydowanie wyższa niż w przypadku klasycznych szczoteczek do zębów. Szczoteczka soniczna Vitammy Pearl to szczoteczka najwyższej klasy.

Jak wybrać szczoteczkę soniczną

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Powód numer 1 - ultradźwięki

Podczas szczotkowania Vitammy Pearl emituje ultradźwięki o wysokiej częstotliwości. Emitowane ultradźwięki zwiększają skuteczność usuwania płytki nazębnej. Dodatkowo niszczą groźne patogeny gromadzone w jamie ustnej.

Powód numer 2 - ilość ruchów na minutę

Szczoteczka soniczna Vitammy Pearl wykonuje aż 41 000 ruchów na minutę, podczas gdy tradycyjną szczoteczką manualną można wykonać około 600. To dokładnie obrazuje z jaką skutecznością szczotkujemy swoje zęby korzystając ze zwykłej szczoteczki.

Powód numer 3 - dla nadwrażliwych zębów i dziąseł

Vitammy Pearl jest wyjątkowo delikatna, idealnie dostosowuje siłę nacisku na powierzchnię zęba, tym samym ograniczając występowanie nadwrażliwości.

Powód numer 4 - wiesz kiedy szczotkować

Prosta i wygodna w trakcie użytkowania. Jej główka jest łudząco podobna do tradycyjnych szczoteczek. Korzystając ze szczoteczki sonicznej Vitammy Pearl myjesz zęby tak jak tradycyjną szczoteczką. Szczoteczka co 30 sekund informuje o konieczności zmiany miejsca czyszczenia. Po 2 minutach sama się wyłączy.

Powód numer 5 - nie martwisz się o technikę mycia zębów

Wykorzystuje najefektywniejszy rodzaj szczotkowania. Istotną zaletą szczoteczek sonicznych, w odróżnieniu od ich elektrycznych koleżanek jest fakt, iż wykorzystują najskuteczniejszy ruch do oczyszczania naszych zębów. Mianowicie ruch wymiatający. Większość z nas, szczotkuje zęby z boku na bok, to błąd. W prawidłowej technice należy stosować ruch wymiatający, z dołu do góry. To dość specyficzny odruch, z którym należy się oswoić, szczoteczka Vitammy Pearl doskonale uczy i wyrabia w nas ten pożądany odruch.

Powód numer 6 - wyczyszczone nawet okruszki

Szczoteczka Vitammy Pearl wykonuje 41 000 drgań na minutę, dodatkowo poprzez wykorzystanie emisji ultradźwięków skuteczniej oczyszcza wąskie, trudno dostępne przestrzenie międzyzębowe.

Powód numer 7 - na jednym naładowaniu do 6 tygodni

Szczoteczka gwarantuje czas pracy na jednym naładowaniu do 6 tygodni, biorąc pod uwagę szczotkowanie dwa razy dziennie, rano i wieczorem po 2 minuty.

Powód numer 8 - odliczanie czasu szczotkowania

Vitammy Pearl ma inteligentny programator czasu szczotkowania.

Powód numer 9 - Vitammy Pearl  to 3 tryby pracy do wyboru 

  • Normal - standardowa prędkość, wykorzystywana przy codziennej toalecie

  • Massage - tryb delikatnego masażu dziąseł, doskonały rodzaj profilaktyki paradontozy

  • Whitening - wybielanie, najaktywniejszy tryb pracy z funkcją wybielania i polerowania zębów

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.