TOW016689 https://vitammy.pl/media/catalog/product/cache/7/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/v/i/vitammy_babycinno_sbs-30322_turkusowa_waga_dla_noworodko_w_niemowla_t_dzieci_i_rodzico_w_-_zdjecie_z_pudelkiem.jpg VITAMMY VITAMMY SBS-30322
TOW016689
Ocena
5/5
Podziel się
Nowość
174
174.00
00
PLN
Cena Netto: 141,46 PLN
Wybrany wariantVITAMMY BABYCINNO TURKUSOWA / TURQUOISE
  1. turkusowy

    VITAMMY BABYCINNO TURKUSOWA / TURQUOISE
  2. różowy

    VITAMMY BABYCINNO PINK / RÓŻOWA

Opis

Elektroniczna waga VITAMMY babycinno Waga noworodków i niemowląt jest niezwykle ważnym kryterium w ocenie ich prawidłowego rozwoju i zdrowia, szczególnie w pierwszych miesiącach życia.  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom prezentujemy wagę do użytku domowego VITAMMY babycinno, dzięki której macie pewność, że maluch rośnie zdrowo. Warto mieć wagę w domu by móc w dowolnym momencie zważyć niemowlę bez konieczności wybierania się do przychodni. Babycinno doskonale nadaje się do ważenia noworodków, niemowląt, dzieci i dorosłych Dołożyliśmy wszelkich starań, aby produkt był najwyższej jakości, komfortowy dla dziecka, łatwy w użyciu i bezpieczny podczas ważenia.  Waga dostępna jest w dwóch kolorach niebieskim i różowym. Maksymalne obciążenie wagi to 120 kg. Długość szalki wynosi 65 cm. Zaletą VITAMMY babycinno jest funkcja stabilizacji, kiedy dziecko leży na wadze niespokojnie, waga automatycznie ustabilizuje się i wyświetli wynik po trzykrotnym mignięciu cyfr na ekranie.   Do ważenia noworodka lub niemowlęcia użyj szalki.  1. Umieść obie części szalki w gniazdach.  2. Ułóż obie części równolegle do siebie, a następnie przesuń każdą z części w przeciwnym kierunku,tak by złączyły się w jedną szalkę.  3. Zabezpiecz szalkę przed wypadnięciem naciskając zabezpieczenie na spodzie wagi.  4. Kiedy nie potrzebujesz szalki, pociągnij zabezpieczenie na spodzie wagi,rozsuń obie części szalki, a następnie wyjmij je z gniazd wagi. Schowaj obie części w suchym miejscu. Ważenie noworodków i niemowląt  1. Postaw wagę z zainstalowaną szalką na twardej,płaskiej i poziomej powierzchni. Nie stawiaj wagi na miękkich powierzchniach takich jak dywan, czy wykładzina, ponieważ może to wpłynąć wynik pomiaru.  2. Włącz wagę przyciskiem Włącz / Wyłącz / Tara. 3. Kiedy na ekranie pojawią się same zera i jednostka wagi,można przystąpić do ważenia.  4. Jeśli chcesz zmienić jednostkę wagi,(kg / lb / st) naciśnij przycisk UNIT.  5. Jeśli chcesz obrócić zawartość ekranu,naciśnij i przytrzymaj przycisk UNIT przez ok.2 sekundy.  6. Połóż dziecko na wadze.Wynik pojawi się na ekranie.Jeśli nie chcesz kłaść dziecka bezpośrednio na wadze, najpierw połóż na wadze ręcznik,naciśnij przycisk Włącz / Wyłącz / Tara,by wyzerować wagę, a następnie połóż na wadze dziecko. 7. Wyłącz wagę, naciskając przycisk Włącz / Wyłącz / Tara lub poczekaj, aż waga sama się wyłączy po 60 sekundach. Jeśli chcesz wykonać kolejny pomiar, po zdjęciu dziecka z wagi,  wyzeruj wagę przed Zestaw zawiera  1. Waga  2. Szalka dla noworodków i niemowląt  3. Gniazda mocujące dla szalki  4. PrzyciskWłącz / Wyłącz / Tara  5. Przycisk zmiany jednostekUNIT  6. Ekran LED  7. Zabezpieczenie szalki  8. Komora baterii

Elektroniczna waga VITAMMY babycinno

Waga noworodków i niemowląt jest niezwykle ważnym kryterium w ocenie ich prawidłowego rozwoju i zdrowia, szczególnie w pierwszych miesiącach życia. 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom prezentujemy wagę do użytku domowego VITAMMY babycinno, dzięki której macie pewność, że maluch rośnie zdrowo.

Warto mieć wagę w domu by móc w dowolnym momencie zważyć niemowlę bez konieczności wybierania się do przychodni.

vitammy babycino

Babycinno doskonale nadaje się do ważenia noworodków, niemowląt, dzieci i dorosłych

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby produkt był najwyższej jakości, komfortowy dla dziecka, łatwy w użyciu i bezpieczny podczas ważenia. 

Waga dostępna jest w dwóch kolorach niebieskim i różowym.

  • Maksymalne obciążenie wagi to 120 kg.
  • Długość szalki wynosi 65 cm.

Zaletą VITAMMY babycinno jest funkcja stabilizacji, kiedy dziecko leży na wadze niespokojnie, waga automatycznie ustabilizuje się i wyświetli wynik po trzykrotnym mignięciu cyfr na ekranie.

 

Do ważenia noworodka lub niemowlęcia użyj szalki. 

1. Umieść obie części szalki w gniazdach. 

2. Ułóż obie części równolegle do siebie, a następnie przesuń każdą z części w przeciwnym kierunku,tak by złączyły się w jedną szalkę. 

3. Zabezpiecz szalkę przed wypadnięciem naciskając zabezpieczenie na spodzie wagi. 

4. Kiedy nie potrzebujesz szalki, pociągnij zabezpieczenie na spodzie wagi,rozsuń obie części szalki, a następnie wyjmij je z gniazd wagi. Schowaj obie części w suchym miejscu.

vitammy babycino

Ważenie noworodków i niemowląt 

1. Postaw wagę z zainstalowaną szalką na twardej,płaskiej i poziomej powierzchni. Nie stawiaj wagi na miękkich powierzchniach takich jak dywan, czy wykładzina, ponieważ może to wpłynąć wynik pomiaru. 

2. Włącz wagę przyciskiem Włącz / Wyłącz / Tara.

3. Kiedy na ekranie pojawią się same zera i jednostka wagi,można przystąpić do ważenia. 

4. Jeśli chcesz zmienić jednostkę wagi,(kg / lb / st) naciśnij przycisk UNIT. 

5. Jeśli chcesz obrócić zawartość ekranu,naciśnij i przytrzymaj przycisk UNIT przez ok.2 sekundy. 

6. Połóż dziecko na wadze.Wynik pojawi się na ekranie.Jeśli nie chcesz kłaść dziecka bezpośrednio na wadze, najpierw połóż na wadze ręcznik,naciśnij przycisk Włącz / Wyłącz / Tara,by wyzerować wagę, a następnie połóż na wadze dziecko.

7. Wyłącz wagę, naciskając przycisk Włącz / Wyłącz / Tara lub poczekaj, aż waga sama się wyłączy po 60 sekundach. Jeśli chcesz wykonać kolejny pomiar, po zdjęciu dziecka z wagi,  wyzeruj wagę przed

Zestaw zawiera 

1. Waga 

2. Szalka dla noworodków i niemowląt 

3. Gniazda mocujące dla szalki 

4. PrzyciskWłącz / Wyłącz / Tara 

5. Przycisk zmiany jednostekUNIT 

6. Ekran LED 

7. Zabezpieczenie szalki 

8. Komora baterii

Dane techniczne

SKU TOW016689
Kod EAN 5901793643458
Grupa produktów Wagi dla niemowląt
Kolor turkusowy
Sposób pomiaru Elektroniczny
Marka VITAMMY
Wymiary Długość szalki 65 cm
Klasa dokładności bez klasy
Nośność wagi 120 kg
Stawka podatku VAT 23%

Pliki do pobrania

Instrukcja obsługi Deklaracja zgodności

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Twoja ocena *

 
5 5 gwiazdek
5/5
4 4 gwiazdki
4/5
3 3 gwiazdki
3/5
2 2 gwiazdki
2/5
1 1 gwiazdka
1/5
 

Poradniki i artykuły

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.