TOW009231 https://vitammy.pl/media/catalog/product/cache/7/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/v/i/vitammy_horizon_gold_opakowanie_z_produktem.jpg VITAMMY VITAMMY GBF-943-A
TOW009231
Ocena
5/5
Podziel się

Wyróżniki

Komfortowa powierzchnia Czułe sensory nacisku Do 180 kg Duży wyświetlacz LCD Technologia SENSE ON Pomiar tkanki tłuszczowej i wody Pomiar masy mięśniowej i kostnej Funkcja TARGET Tryb ACTIVE BMR- bazowe tempo metabolizmu Indywidualny profil Baterie w zestawie 2 lata gwarancji Uniwersalny kolor: szampańskie złoto

Opis

Waga Vitammy HORIZON z analizatorem składu ciała, to nieoceniona pomoc w kontrolowaniu i dążeniu do upragnionej sylwetki. W wadze zastosowano nowoczesne rozwiązania, pomiaru tkanek i masy ciała. Użytkownik ma możliwość utworzenia indywidualnego profilu w oparciu o dokładne dane, dostępne są profile klasyczne oraz dla sportowców. Urządzenie wyświetla dokładne wskazówki na termat przemiany materii - BMR oraz ilości kilogramów, które pozostały by osiągnąć wymarzoną wagę. ID - Indywidualny profil użytkownika Podstawą w uzyskaniu prawidłowych wyników wagi ciała, jest ustawienie indywidualnego profilu użytkownika. Wystarczy podać kilka podstawowych informacji, takich jak wzrost, waga, wiek oraz płeć. Z myślą o osobach żyjących aktywnie w stylu FIT, utworzono dodatkowe profile o nazwie ATLETA. Za atletę przyjmuje się osobę, która trenuje 10 godzin w tygodniu i ma tętno spoczynkowe 60 uderzeń na minutę. Profile z ID atlety, są tak zaprojektowane, by w sposób prawidłowy obliczyć wymagane dane. TARGET - oszacuje ile jeszcze kilogramów trzeba zgubić Idealna waga ciała, to nie tylko pozbycie się tłuszczu. Ważąc siebie, należy pomyśleć o swoim ciele, jak o doskonałej machinie, która pozostając w równowadze będzie dobrze pracować, nastąpi poprawa samopoczucia, wzrost energii życiowej. Vitammy HORIZON to waga z analizatorem składu ciała, zmierzy ile w organizmie jest: Fat - wynik analizy tkanki tłuszczowej Mus - wynik analizy masy mięśniowej Bone - wynik analizy masy kości Zawartość wody Waga wskaże BMR - bazowe tempo metabolizmu, czyli podstawową przemianę materii. Technologia SENSE ON Waga Vitammy Horizon, po automatycznym uruchomieniu i zważeniu danej osoby, będzie samodzielnie próbowała dopasować ID użytkownika do aktualnie ważącej się osoby. To dodatkowe ułatwieni, w przypadku kiedy waga podaje prawidłowe dane, wystarczy je potwierdzić, nie ma konieczności ręcznego wyszukiwania ID. Wygoda w użytkowaniu Waga łazienkowa jest wbrew pozorom urządzeniem dość osobistym, zazwyczaj dlatego dzielimy je tylko i wyłącznie z najbliższą rodziną. W Vitammy Horizon, zastosowano czułe sensory, reagujące nawet na stan skóry stóp, o które należy szczególnie dbać w okresie regularnego analizowania wagi swego ciała. Waga posiada czytelny ekran LCD i prostą nawigację za pomocą przycisków. W zestawie Do wagi Vitammy Horizon dołączono baterie CR 2032 3V - 2 sztuki, kartę gwarancyjną, instrukcję obsługi w języku polskim. Gwarancja Waga Vitammy Horizon została objęta 2 letnią gwarancją. Kolor- szampańskie zloto Szlachetny i uniwersalny kolor, który pasuje do wielu wnętrz, zarówno w zimnych, jak i ciepłych odcieniach- szampańskie zloto.

Waga Vitammy HORIZON z analizatorem składu ciała, to nieoceniona pomoc w kontrolowaniu i dążeniu do upragnionej sylwetki. W wadze zastosowano nowoczesne rozwiązania, pomiaru tkanek i masy ciała.

Użytkownik ma możliwość utworzenia indywidualnego profilu w oparciu o dokładne dane, dostępne są profile klasyczne oraz dla sportowców. Urządzenie wyświetla dokładne wskazówki na termat przemiany materii - BMR oraz ilości kilogramów, które pozostały by osiągnąć wymarzoną wagę.

ID - Indywidualny profil użytkownika

Podstawą w uzyskaniu prawidłowych wyników wagi ciała, jest ustawienie indywidualnego profilu użytkownika. Wystarczy podać kilka podstawowych informacji, takich jak wzrost, waga, wiek oraz płeć. Z myślą o osobach żyjących aktywnie w stylu FIT, utworzono dodatkowe profile o nazwie ATLETA. Za atletę przyjmuje się osobę, która trenuje 10 godzin w tygodniu i ma tętno spoczynkowe 60 uderzeń na minutę. Profile z ID atlety, są tak zaprojektowane, by w sposób prawidłowy obliczyć wymagane dane.

TARGET - oszacuje ile jeszcze kilogramów trzeba zgubić

Idealna waga ciała, to nie tylko pozbycie się tłuszczu. Ważąc siebie, należy pomyśleć o swoim ciele, jak o doskonałej machinie, która pozostając w równowadze będzie dobrze pracować, nastąpi poprawa samopoczucia, wzrost energii życiowej.

Vitammy HORIZON to waga z analizatorem składu ciała, zmierzy ile w organizmie jest:

  • Fat - wynik analizy tkanki tłuszczowej
  • Mus - wynik analizy masy mięśniowej
  • Bone - wynik analizy masy kości
  • Zawartość wody
  • Waga wskaże BMR - bazowe tempo metabolizmu, czyli podstawową przemianę materii.

Technologia SENSE ON

Waga Vitammy Horizon, po automatycznym uruchomieniu i zważeniu danej osoby, będzie samodzielnie próbowała dopasować ID użytkownika do aktualnie ważącej się osoby. To dodatkowe ułatwieni, w przypadku kiedy waga podaje prawidłowe dane, wystarczy je potwierdzić, nie ma konieczności ręcznego wyszukiwania ID.

Wygoda w użytkowaniu

Waga łazienkowa jest wbrew pozorom urządzeniem dość osobistym, zazwyczaj dlatego dzielimy je tylko i wyłącznie z najbliższą rodziną. W Vitammy Horizon, zastosowano czułe sensory, reagujące nawet na stan skóry stóp, o które należy szczególnie dbać w okresie regularnego analizowania wagi swego ciała. Waga posiada czytelny ekran LCD i prostą nawigację za pomocą przycisków.

W zestawie

Do wagi Vitammy Horizon dołączono baterie CR 2032 3V - 2 sztuki, kartę gwarancyjną, instrukcję obsługi w języku polskim.

Gwarancja

Waga Vitammy Horizon została objęta 2 letnią gwarancją.

Kolor- szampańskie zloto

Szlachetny i uniwersalny kolor, który pasuje do wielu wnętrz, zarówno w zimnych, jak i ciepłych odcieniach- szampańskie zloto.

Dane techniczne

SKU TOW009231
Kod EAN 5906874252567
BLOZ 7 9088423
Grupa produktów Analizatory składu ciała
Kolor szampańskie złoto
Sposób pomiaru Elektroniczny
Rodzaj wagi Domowa / Łazienkowa
Marka VITAMMY
Wymiary 31 x 31 x 2,4 cm
Waga urządzenia około 1,75 kg
Klasa dokładności bez klasy
Nośność wagi 180 kg
Zasilanie Baterie
Dodatkowe informacje Technologia SENSE ON
Stawka podatku VAT 23%

Pliki do pobrania

/i/n/instrukcja-waga-vitammy_horizon_pl_1.pdf Deklaracja zgodności

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.