TOW018470 https://vitammy.pl/media/catalog/product/cache/7/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/v/i/vitammy_huggy_warm_up_poduszka_rozgrzewaj_ca_xl_ss18_dark_blue_produkt_i_pude_ko.jpg VITAMMY VITAMMY HP 18301 PLUS/AB (SS18(30*60)) DB
TOW018470
Ocena
5/5
Podziel się
120
120.00
00
PLN
Cena Netto: 97,56 PLN
Wybrany wariantVitammy warm-up XL 30X60CM D.BLUE
 1. granatowy

  Vitammy warm-up XL 30X60CM D.BLUE
 2. szary

  VITAMMY Warm-up
 3. ciemnozielony

  VITAMMY HEAT Amazonite Green
 4. ciemnoszary

  VITAMMY HEAT Grey Black
 5. bordowy

  VITAMMY HEAT Ruby Red
 6. turkusowy

  Vitammy warm-up XL 30X60CM turquoise
 7. jasny/ ciemny szary

  Vitammy warm-up neck&back 63x42cm
 8. czarny

  Vitammy huggy boot 30x30x24cm
 9. ciemnoszary

  Vitammy huggy plaid 180x130cm DarkGrey

Wyróżniki

Miękki materiał Można prać 100 Wat 3 poziomy grzania Automatyczne wyłączanie Szybkie nagrzewanie Ochrona przed przegrzaniem

Opis

Podgrzewana poduszka VITAMMY WARM-UP XL to niezastąpiony przyjaciel zmarzluchów Kochasz jesienne spacery i wieczory przy książce ale cały czas Ci zimno? Rozwiązanie to elektryczna poduszka od Vitammy! Wyobraź sobie, że wracasz do domu i oprócz gorącej herbaty grzeje Cię miękka w dotyku, nowoczesna poduszka elektryczna. Poduszka VITAMMY WARM-UP XL wyposażona jest w zaawansowany termostat sensorowy, który automatycznie reguluje i utrzymuje pożądaną temperaturę na każdym z poziomów. Poduszka jest bezpieczna gdyż termostat gwarantuje szybkie nagrzewanie i ochronę przed przegrzaniem. Łatwy w obsłudze panel z trzema ustawieniami temperatury Możesz dopasować temperaturę grzania poduszki do swoich potrzeb od niskiej (40°C), przez średnią (50°C), do wysokiej (60°C). Łatwy w obsłudze panel masz zawsze pod ręką i komfort gwarantowany. Poduszka wykonana jest z miekkiej, przyjemnej w dotyku tkaniny, ktorą można prać. Pomoc przy przeziębieniu i ogrzanie po długim spacerze Poduszka VITAMMY WARM-UP XL dobrze sprawdzi się w przypadku występowania bólów kręgosłupa, korzonkowych, reumatycznych oraz bólów związanych ze zwyrodnieniami. Działa uspokajająco, zmniejsza kurczliwość mięśni. Poprzez delikatne i równomierne ogrzewanie całego ciała lub jego poszczególnych partii poprawia krążenie krwi, co polepsza samopoczucie i ogólną sprawność ruchową. Przyda się też przy przeziębieniach, infekcjach, grypie. To przyjaciel wszystkich zmarzluchów i świetny ogrzewacz po długim spacerze. Terapia ciepłem przynosi ulgę, poprawia krążenie krwi, dzięki rozszerzeniu się naczyń krwionośnych. Wpływa na rozluźnienie mięśni oraz miejscowe łagodzenie bólu. Używanie poduszki elektrycznej należy do najprostszych zabiegów leczenia ciepłem, które można stosować samodzielnie w domu. Kiedy można stosować elektryczne poduszki ogrzewające? Poduszka elektryczna znajduje szerokie zastosowanie. Można z niej korzystać aby łagodzić wiele rodzajów bólu. Jest pomocna w wielu przypadkach. Pomaga uśmierzyć m.in.: – bóle stawowe – bóle kostne – bóle mięśni – bóle kręgosłupa – bóle reumatyczne - bóle menstruacyjne – bóle związane ze zwyrodnieniami – stany po urazach i stłuczeniach – przykurcze mięśniowe – rwa kulszowa – choroby laryngologiczne, w tym zapalenie zatok – bóle układu moczowego itp. Napięcie prądu: 220~240 V. Częstotliwość prądu: 50 Hz. Moc: 100 W. Automatyczne wyłączenie po: ~90 minut. Rozmiar poduszki: 30 × 60 cm.

Podgrzewana poduszka VITAMMY WARM-UP XL to niezastąpiony przyjaciel zmarzluchów

Kochasz jesienne spacery i wieczory przy książce ale cały czas Ci zimno? Rozwiązanie to elektryczna poduszka od Vitammy! Wyobraź sobie, że wracasz do domu i oprócz gorącej herbaty grzeje Cię miękka w dotyku, nowoczesna poduszka elektryczna. Poduszka VITAMMY WARM-UP XL wyposażona jest w zaawansowany termostat sensorowy, który automatycznie reguluje i utrzymuje pożądaną temperaturę na każdym z poziomów. Poduszka jest bezpieczna gdyż termostat gwarantuje szybkie nagrzewanie i ochronę przed przegrzaniem.

Vitammy warm-up xl

Łatwy w obsłudze panel z trzema ustawieniami temperatury

Możesz dopasować temperaturę grzania poduszki do swoich potrzeb od niskiej (40°C), przez średnią (50°C), do wysokiej (60°C). Łatwy w obsłudze panel masz zawsze pod ręką i komfort gwarantowany. Poduszka wykonana jest z miekkiej, przyjemnej w dotyku tkaniny, ktorą można prać.

Vitammy warm-up xl

Pomoc przy przeziębieniu i ogrzanie po długim spacerze

Poduszka VITAMMY WARM-UP XL dobrze sprawdzi się w przypadku występowania bólów kręgosłupa, korzonkowych, reumatycznych oraz bólów związanych ze zwyrodnieniami. Działa uspokajająco, zmniejsza kurczliwość mięśni. Poprzez delikatne i równomierne ogrzewanie całego ciała lub jego poszczególnych partii poprawia krążenie krwi, co polepsza samopoczucie i ogólną sprawność ruchową. Przyda się też przy przeziębieniach, infekcjach, grypie. To przyjaciel wszystkich zmarzluchów i świetny ogrzewacz po długim spacerze.

Terapia ciepłem przynosi ulgę, poprawia krążenie krwi, dzięki rozszerzeniu się naczyń krwionośnych. Wpływa na rozluźnienie mięśni oraz miejscowe łagodzenie bólu. Używanie poduszki elektrycznej należy do najprostszych zabiegów leczenia ciepłem, które można stosować samodzielnie w domu. Kiedy można stosować elektryczne poduszki ogrzewające? Poduszka elektryczna znajduje szerokie zastosowanie.

Można z niej korzystać aby łagodzić wiele rodzajów bólu. Jest pomocna w wielu przypadkach. Pomaga uśmierzyć m.in.: – bóle stawowe – bóle kostne – bóle mięśni – bóle kręgosłupa – bóle reumatyczne - bóle menstruacyjne – bóle związane ze zwyrodnieniami – stany po urazach i stłuczeniach – przykurcze mięśniowe – rwa kulszowa – choroby laryngologiczne, w tym zapalenie zatok – bóle układu moczowego itp.

Napięcie prądu: 220~240 V. Częstotliwość prądu: 50 Hz. Moc: 100 W. Automatyczne wyłączenie po: ~90 minut. Rozmiar poduszki: 30 × 60 cm.

Dane techniczne

SKU TOW018470
Kod EAN 5901793645421
Grupa produktów Poduszki elektryczne
Kolor granatowy
Marka VITAMMY
Gwarancja 24
Zasilanie Sieciowe
Wymiary 30X60CM
CE tak
długość przewodu 210 cm
Stawka podatku VAT 23%

Pliki do pobrania

Instrukcja obsługi

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Poradniki i artykuły

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.