TOW010848 https://vitammy.pl/media/catalog/product/cache/7/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/p/o/poduszka_ogrzewana_vitammy_heat_grey_box_product.jpg VITAMMY VITAMMY JY6500 GB
TOW010848
Ocena
5/5
Podziel się
111
111.00
00
PLN
Cena Netto: 90,24 PLN
Wybrany wariantVITAMMY HEAT Grey Black
 1. ciemnoszary

  VITAMMY HEAT Grey Black
 2. szary

  VITAMMY Warm-up
 3. ciemnozielony

  VITAMMY HEAT Amazonite Green
 4. bordowy

  VITAMMY HEAT Ruby Red
 5. turkusowy

  Vitammy warm-up XL 30X60CM turquoise
 6. granatowy

  Vitammy warm-up XL 30X60CM D.BLUE
 7. jasny/ ciemny szary

  Vitammy warm-up neck&back 63x42cm
 8. czarny

  Vitammy huggy boot 30x30x24cm
 9. ciemnoszary

  Vitammy huggy plaid 180x130cm DarkGrey

Wyróżniki

Równomierna dystrybucja ciepła Kształt dopasowuje się do wszystkich części ciała Regulowany poziom ciepła Wykonana z miękkiej zmywalnej tkaniny Wymiar 30 x 40 cm Moc poduszki w nowej wersji to 100W Aż 4 poziomy grzania Najwyższy z temp 70+/-5 stopni C

Opis

Elektryczna poduszka rozgrzewająca na plecy i kark Rozluźnia zmęczone mięśnie, rozgrzewa, daje uczucie przyjemnego ciepła. Pomaga w łagodzeniu dolegliwości: zwyrodnienia stawów, reumatyzmie, nerwobólach, chorobach oskrzeli, przykurczach mięśni, rwie kulszowej, reumatoidalnym zapaleniu stawów, rehabilitacji po przebytym urazie lub kontuzji, bolesnych skurczach stawów i mięśni, zapaleniu stawów, bólach kręgosłupa. Komfortowe rozwiązanie Poduszka posiada poszewkę, którą można bez problemu wyprać w pralce. Poszewka jest zdejmowalna, wykonana 100% z poliestru - bardzo miękka, przyjemna i przytulna. Bezpieczeństwo Nasza poduszka elektryczna wyłącza się automatycznie po 2h. Regulacja ciepła Cztery poziomy ciepła do wyboru poprzez elektroniczną regulację. Wskaźniki 4 ustawień temperatury: Poziom I / Najniższy (40±5 °C)Poziom II (50 ±5°C)Poziom III (60 ±5 °C)Poziom IV / Najwyższy (70±5 °C) Długość przewodu zasilającego: 225cm Cierpisz na bóle pleców, stawów, bóle mięśniowe lub menstruacyjne? Ciepło jest naturalnym środkiem uspokajającym. Powoduje rozszerzanie się naczyń krwionośnych i poprawia krążenie krwi,co może rozluźniać mięśnie i uśmierzać ból, dotleniać tkanki i usuwać toksyny. Terapia ciepłem to stymulacja receptorów czuciowych w celu zmniejszenia stopnia przekazywania sygnałów bólowych do mózgu.  Nowa technologia zastosowana w poduszce Vitammy Heat zapewnia równomierną dystrybucję ciepła w całej poduszce. Jej prostokątny kształt łatwo dopasowuje  się do wszystkich części ciała. Wykonana jest z miękkiej, zmywalnej tkaniny.

vitammy heatElektryczna poduszka rozgrzewająca na plecy i kark

Rozluźnia zmęczone mięśnie, rozgrzewa, daje uczucie przyjemnego ciepła.

Pomaga w łagodzeniu dolegliwości: zwyrodnienia stawów, reumatyzmie, nerwobólach, chorobach oskrzeli, przykurczach mięśni, rwie kulszowej, reumatoidalnym zapaleniu stawów, rehabilitacji po przebytym urazie lub kontuzji, bolesnych skurczach stawów i mięśni, zapaleniu stawów, bólach kręgosłupa.

Komfortowe rozwiązanie

Poduszka posiada poszewkę, którą można bez problemu wyprać w pralce.

Poszewka jest zdejmowalna, wykonana 100% z poliestru - bardzo miękka, przyjemna i przytulna.

Bezpieczeństwo

Nasza poduszka elektryczna wyłącza się automatycznie po 2h.

Regulacja ciepła

Cztery poziomy ciepła do wyboru poprzez elektroniczną regulację.

Wskaźniki 4 ustawień temperatury:
Poziom I / Najniższy (40±5 °C)
Poziom II (50 ±5°C)
Poziom III (60 ±5 °C)
Poziom IV / Najwyższy (70±5 °C)

Długość przewodu zasilającego: 225cm

Cierpisz na bóle pleców, stawów, bóle mięśniowe lub menstruacyjne?

Ciepło jest naturalnym środkiem uspokajającym. Powoduje rozszerzanie się naczyń krwionośnych i poprawia krążenie krwi,co może rozluźniać mięśnie i uśmierzać ból, dotleniać tkanki i usuwać toksyny. Terapia ciepłem to stymulacja receptorów czuciowych w celu zmniejszenia stopnia przekazywania sygnałów bólowych do mózgu. 

Nowa technologia zastosowana w poduszce Vitammy Heat zapewnia równomierną dystrybucję ciepła w całej poduszce. Jej prostokątny kształt łatwo dopasowuje  się do wszystkich części ciała. Wykonana jest z miękkiej, zmywalnej tkaniny.

Dane techniczne

SKU TOW010848
Kod EAN 5901793640013
BLOZ 7 9109754
Grupa produktów Poduszki elektryczne
Kolor ciemnoszary
Marka VITAMMY
Zasilanie Sieciowe
Wymiary 30 x 40 cm
Stawka podatku VAT 23%

Pliki do pobrania

instrukcja-poduszka-Vitammy-HEAT-pl Deklaracja zgodności

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.