TOW018469 https://vitammy.pl/media/catalog/product/cache/7/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/h/u/huggy_warm_poduszka_rozgrzewaj_ca_z_ko_nierzem_poduszka_i_pude_ko.jpg VITAMMY VITAMMY HP 18302 (SS18S (42*63))
TOW018469
Ocena
5/5
Podziel się
126
126.00
00
PLN
Cena Netto: 102,44 PLN
Wybrany wariantVitammy warm-up neck&back 63x42cm
 1. jasny/ ciemny szary

  Vitammy warm-up neck&back 63x42cm
 2. szary

  VITAMMY Warm-up
 3. ciemnoszary

  VITAMMY HEAT Grey Black
 4. bordowy

  VITAMMY HEAT Ruby Red
 5. ciemnozielony

  VITAMMY HEAT Amazonite Green
 6. turkusowy

  Vitammy warm-up XL 30X60CM turquoise
 7. granatowy

  Vitammy warm-up XL 30X60CM D.BLUE
 8. czarny

  Vitammy huggy boot 30x30x24cm
 9. ciemnoszary

  Vitammy huggy plaid 180x130cm DarkGrey

Wyróżniki

Miękki materiał Można prać 100 Wat 3 poziomy grzania Specjalnie na plecy i szyję Pasek do przymocowania Automatyczne wyłączanie Szybkie nagrzewanie Ochrona przed przegrzaniem Pilot z wyświetlaczem Dwukolorowa

Opis

Elektryczna poduszka na szyję i plecy od Vitammy to niezastąpiony przyjaciel zmarzluchów Czy uwielbiasz jesiennie spacery i wieczory spędzane z książką, ale ciągle odczuwasz zimno? Oto rozwiązanie - elektryczna poduszka od Vitammy! Wyobraź sobie, że wracając do domu po długim spacerze, oprócz gorącej herbaty, możesz ogrzać się miękko i komfortowo dzięki nowoczesnej poduszce podgrzewanej. Poduszka VITAMMY® WARM-UP NECK & BACK jest wyposażona w zaawansowany termostat sensorowy, który automatycznie dostosowuje i utrzymuje pożądaną temperaturę na różnych poziomach. To urządzenie jest bezpieczne, ponieważ termostat zapewnia szybkie nagrzewanie i ochronę przed przegrzaniem. Łatwy w obsłudze panel z trzema ustawieniami temperatury Możesz dostosować temperaturę poduszki do swoich indywidualnych potrzeb, wybierając spośród trzech opcji: niskiej (40°C), średniej (50°C) lub wysokiej (60°C). Panel sterujący jest intuicyjny i łatwy w obsłudze, zawsze pod ręką, co gwarantuje wygodę użytkowania. Poduszka wykonana jest z miękkiej i przyjemnej w dotyku tkaniny, którą można łatwo prać. Odpoczynek po długim spacerze i ulga dla zmarzluchów Poduszka VITAMMY® WARM-UP NECK & BACK działa kojąco poprzez delikatne i równomierne ogrzewanie całego ciała lub wybranych obszarów, wpływa pozytywnie na samopoczucie i ogólną sprawność. To nieoceniony towarzysz dla tych, którzy szybko odczuwają zimno oraz doskonały sposób na rozgrzanie się po długim spacerze. Model tej poduszki został specjalnie zaprojektowany, aby ogrzewał plecy i szyje. Rzep umieszczony w górnej części poduszki pozwala na dopasowanie jej do szyi, a taśma elastyczna pozwala na przypięcie poduszki do ciała. Poduszkę można również używać na innych częściach ciała, zapewniając podobne korzyści. Napięcie prądu: 220~240 V. Częstotliwość prądu: 50 Hz. Moc: 100 W. Automatyczne wyłączenie po: ~90 minut. Rozmiar poduszki: 42 × 63 cm.
Vitammy warm-up neck&back 63x42cm

Elektryczna poduszka na szyję i plecy od Vitammy to niezastąpiony przyjaciel zmarzluchów

Czy uwielbiasz jesiennie spacery i wieczory spędzane z książką, ale ciągle odczuwasz zimno? Oto rozwiązanie - elektryczna poduszka od Vitammy! Wyobraź sobie, że wracając do domu po długim spacerze, oprócz gorącej herbaty, możesz ogrzać się miękko i komfortowo dzięki nowoczesnej poduszce podgrzewanej. Poduszka VITAMMY® WARM-UP NECK & BACK jest wyposażona w zaawansowany termostat sensorowy, który automatycznie dostosowuje i utrzymuje pożądaną temperaturę na różnych poziomach. To urządzenie jest bezpieczne, ponieważ termostat zapewnia szybkie nagrzewanie i ochronę przed przegrzaniem.

Łatwy w obsłudze panel z trzema ustawieniami temperatury

Możesz dostosować temperaturę poduszki do swoich indywidualnych potrzeb, wybierając spośród trzech opcji: niskiej (40°C), średniej (50°C) lub wysokiej (60°C). Panel sterujący jest intuicyjny i łatwy w obsłudze, zawsze pod ręką, co gwarantuje wygodę użytkowania. Poduszka wykonana jest z miękkiej i przyjemnej w dotyku tkaniny, którą można łatwo prać.

Vitammy warm-up neck&back 63x42cm
Vitammy warm-up neck&back 63x42cm

Odpoczynek po długim spacerze i ulga dla zmarzluchów

Poduszka VITAMMY® WARM-UP NECK & BACK działa kojąco poprzez delikatne i równomierne ogrzewanie całego ciała lub wybranych obszarów, wpływa pozytywnie na samopoczucie i ogólną sprawność. To nieoceniony towarzysz dla tych, którzy szybko odczuwają zimno oraz doskonały sposób na rozgrzanie się po długim spacerze.

Model tej poduszki został specjalnie zaprojektowany, aby ogrzewał plecy i szyje.

Rzep umieszczony w górnej części poduszki pozwala na dopasowanie jej do szyi, a taśma elastyczna pozwala na przypięcie poduszki do ciała. Poduszkę można również używać na innych częściach ciała, zapewniając podobne korzyści.

Vitammy warm-up neck&back 63x42cm

Napięcie prądu: 220~240 V. Częstotliwość prądu: 50 Hz. Moc: 100 W. Automatyczne wyłączenie po: ~90 minut. Rozmiar poduszki: 42 × 63 cm.

Dane techniczne

SKU TOW018469
Kod EAN 5901793645414
Grupa produktów Poduszki elektryczne
Kolor jasny/ ciemny szary
Marka VITAMMY
Gwarancja 24
Zasilanie Sieciowe
Wymiary 42 x 63 cm
CE tak
długość przewodu 210 cm
Stawka podatku VAT 23%

Pliki do pobrania

Instrukcja obsługi

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Poradniki i artykuły

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.