TOW018469 https://vitammy.pl/media/catalog/product/cache/7/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/h/u/huggy_warm_poduszka_rozgrzewaj_ca_z_ko_nierzem_poduszka_i_pude_ko.jpg VITAMMY VITAMMY HP 18302 (SS18S (42*63))
TOW018469
Ocena
5/5
Podziel się
126
126.00
00
PLN
Cena Netto: 102,44 PLN
Wybrany wariantVitammy warm-up neck&back 63x42cm
 1. jasny/ ciemny szary

  Vitammy warm-up neck&back 63x42cm
 2. szary

  VITAMMY Warm-up
 3. ciemnoszary

  VITAMMY HEAT Grey Black
 4. bordowy

  VITAMMY HEAT Ruby Red
 5. ciemnozielony

  VITAMMY HEAT Amazonite Green
 6. turkusowy

  Vitammy warm-up XL 30X60CM turquoise
 7. granatowy

  Vitammy warm-up XL 30X60CM D.BLUE
 8. czarny

  Vitammy huggy boot 30x30x24cm
 9. ciemnoszary

  Vitammy huggy plaid 180x130cm DarkGrey

Wyróżniki

Miękki materiał Można prać 100 Wat 3 poziomy grzania Specjalnie na plecy i szyję Pasek do przymocowania Automatyczne wyłączanie Szybkie nagrzewanie Ochrona przed przegrzaniem Pilot z wyświetlaczem Dwukolorowa

Opis

Elektryczna poduszka na szyję i plecy od Vitammy to niezastąpiony przyjaciel zmarzluchów Kochasz jesienne spacery i wieczory przy książce ale cały czas Ci zimno? Rozwiązanie to elektryczna poduszka od Vitammy! Wyobraź sobie, że wracasz do domu i oprócz gorącej herbaty grzeje Cię miękka w dotyku, nowoczesna poduszka podgrzewana. Poduszka VITAMMY® WARM-UP NECK & BACK wyposażona jest w zaawansowany termostat sensorowy, który automatycznie reguluje i utrzymuje pożądaną temperaturę na każdym z poziomów. Poduszka jest bezpieczna gdyż termostat gwarantuje szybkie nagrzewanie i ochronę przed przegrzaniem. Łatwy w obsłudze panel z trzema ustawieniami temperatury Możesz dopasować temperaturę grzania poduszki do swoich potrzeb od niskiej (40°C), przez średnią (50°C), do wysokiej (60°C). Łatwy w obsłudze panel masz zawsze pod ręką i komfort gwarantowany. Poduszka wykonana jest z miekkiej, przyjemnej w dotyku tkaniny, ktorą można prać. Pomoc przy przeziębieniu i ogrzanie po długim spacerze Poduszka VITAMMY® WARM-UP NECK & BACK dobrze sprawdzi się w przypadku występowania bólów kręgosłupa, korzonkowych, reumatycznych oraz bólów związanych ze zwyrodnieniami. Działa uspokajająco, zmniejsza kurczliwość mięśni. Poprzez delikatne i równomierne ogrzewanie całego ciała lub jego poszczególnych partii, poprawia krążenie krwi, co polepsza samopoczucie i ogólną sprawność ruchową. Przyda się też przy przeziębieniach, infekcjach, grypie. To przyjaciel wszystkich zmarzluchów i świetny ogrzewacz po długim spacerze. Model tej poduszki został tak zaprojektowany, by przynosić ulgę w bólu pleców i szyi Rzep umieszczony w górnej części poduszki pozwala na dopasowanie jej do szyi; taśmą elastyczną można dopasować i przymocować poduszkę do ciała. Poduszkę można stosować również na inne części ciała, osiągając takie same terapeutyczne korzyści. Napięcie prądu: 220~240 V. Częstotliwość prądu: 50 Hz. Moc: 100 W. Automatyczne wyłączenie po: ~90 minut. Rozmiar poduszki: 42 × 63 cm.
Vitammy warm-up neck&back 63x42cm

Elektryczna poduszka na szyję i plecy od Vitammy to niezastąpiony przyjaciel zmarzluchów

Kochasz jesienne spacery i wieczory przy książce ale cały czas Ci zimno? Rozwiązanie to elektryczna poduszka od Vitammy! Wyobraź sobie, że wracasz do domu i oprócz gorącej herbaty grzeje Cię miękka w dotyku, nowoczesna poduszka podgrzewana. Poduszka VITAMMY® WARM-UP NECK & BACK wyposażona jest w zaawansowany termostat sensorowy, który automatycznie reguluje i utrzymuje pożądaną temperaturę na każdym z poziomów. Poduszka jest bezpieczna gdyż termostat gwarantuje szybkie nagrzewanie i ochronę przed przegrzaniem.

Łatwy w obsłudze panel z trzema ustawieniami temperatury

Możesz dopasować temperaturę grzania poduszki do swoich potrzeb od niskiej (40°C), przez średnią (50°C), do wysokiej (60°C). Łatwy w obsłudze panel masz zawsze pod ręką i komfort gwarantowany. Poduszka wykonana jest z miekkiej, przyjemnej w dotyku tkaniny, ktorą można prać.

Vitammy warm-up neck&back 63x42cm
Vitammy warm-up neck&back 63x42cm

Pomoc przy przeziębieniu i ogrzanie po długim spacerze

Poduszka VITAMMY® WARM-UP NECK & BACK dobrze sprawdzi się w przypadku występowania bólów kręgosłupa, korzonkowych, reumatycznych oraz bólów związanych ze zwyrodnieniami. Działa uspokajająco, zmniejsza kurczliwość mięśni. Poprzez delikatne i równomierne ogrzewanie całego ciała lub jego poszczególnych partii, poprawia krążenie krwi, co polepsza samopoczucie i ogólną sprawność ruchową. Przyda się też przy przeziębieniach, infekcjach, grypie. To przyjaciel wszystkich zmarzluchów i świetny ogrzewacz po długim spacerze.

Model tej poduszki został tak zaprojektowany, by przynosić ulgę w bólu pleców i szyi

Rzep umieszczony w górnej części poduszki pozwala na dopasowanie jej do szyi; taśmą elastyczną można dopasować i przymocować poduszkę do ciała. Poduszkę można stosować również na inne części ciała, osiągając takie same terapeutyczne korzyści.

Vitammy warm-up neck&back 63x42cm

Napięcie prądu: 220~240 V. Częstotliwość prądu: 50 Hz. Moc: 100 W. Automatyczne wyłączenie po: ~90 minut. Rozmiar poduszki: 42 × 63 cm.

Dane techniczne

SKU TOW018469
Kod EAN 5901793645414
Grupa produktów Poduszki elektryczne
Kolor jasny/ ciemny szary
Marka VITAMMY
Gwarancja 24
Zasilanie Sieciowe
Wymiary 42 x 63 cm
CE tak
długość przewodu 210 cm
Stawka podatku VAT 23%

Pliki do pobrania

Instrukcja obsługi

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Poradniki i artykuły

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.