TOW017144 https://vitammy.pl/media/catalog/product/cache/7/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/v/i/vitammy_cloud_nawil_acz_parowy_mod._um2150_produkt_z_pude_kiem.jpg VITAMMY VITAMMY UM2150
TOW017144
Ocena
5/5
Podziel się
270
270.00
00
PLN
Cena Netto: 219,51 PLN
Wybrany wariantVITAMMY Cloud

Opis

VITAMMY cloud - nawilżacz parowy z systemem chłodzenia pary W okresie grzewczym, powietrze w mieszkaniach staje się suche i może przyczyniać się do gorszego samopoczucia, kaszlu, drapania w gardle i wysuszenia śluzówki. Suche, ogrzewane powietrze i niska wilgotność powodują dodatkowo większą ilość kurzu w mieszkaniu, co mocno daje we znaki alergikom. Bezpieczny nawilżacz domowy VITAMMY cloud Nawilżacz parowy VITAMMY cloud, nie tylko zwiększa wilgotność powietrza. Dzięki opatentowanej strukturze dwukomorowej jest bezpieczny i wygodny w użytkowaniu. Komora schładzania pary chroni przed poparzeniem. Posiada specjalną tackę na olejki eteryczne. Czysta, zimna para w nawilżaczu VITAMMY cloud Gwarantuje odpowiedni stopień nawilżenia środowiska i czystą parę pozbawioną zarazków, co sprzyja zachowaniu naturalnych funkcji ochronnych błon śluzowych nosa i dróg oddechowych, stwarzając najlepsze warunki dla dobrego samopoczucia dorosłych, dzieci i niemowląt. VITAMMY cloud może być dyfuzorem olejków eterycznych W nawilżaczu można umieścić kilka kropel dowolnych olejków eterycznych, które zostaną zamienione w delikatny zapach unoszący się w pomieszczeniu. Vitammy cloud doskonale sprawdza się w przestrzeni domowej, w pomieszczeniach wielkości około 8-30 m2. Posiada pojemnik na wodę o objętości 2 l, czas pracy do 8h. Energooszczędny nawilżacz z zimną parą VITAMMY cloud VITAMMY cloud - nawilżacz parowy z systemem chłodzenia pary wyróżnia się: wyjątkowo łatwą w obsługą, obniżonym zużyciem energii, wyjątkowo cichą pracą, temperaturą pary poniżej 55 stopni Celsjusza co eliminuje ryzyko poparzenia Dane techniczne nawilżacza powietrza VITAMMY cloud: Moc 200W; Napięcie 220-240 V~50/60 Hz; Pojemność zbiornika na wodę 2,0 l; Czas autonomicznej pracy Ok. 8 h; Waga 1 kg; Wymiary 240×190×235mm; Warunki przechowywania; Temperatura otoczenia: -10~+70 °C; Wilgotność względna: 10~90%. ZALECANE WARUNKI OTOCZENIA WILGOTNOŚĆ TEMPERATURA Zdrowe dziecko 40~60%; Dziecko z przeziębieniem lub kaszlem 60~70% 16~20°C; Dziecko chore na astmę 35~55% profilaktycznie. Seria Vitammy MIST, CLOUD, AIR i AIR+ poznaj innowacje dla zdrowego, czystego powietrza Zdrowe, czyste, prawidłowo nawilżone powietrze bez zanieczyszczeń i drobnoustrojów. Powietrze którym oddychasz w swoim otoczeniu jak w pobliżu wodospadu lub w urokliwym lesie. Seria innowacyjnych oczyszczaczy powietrza i nawilżaczy parowych opracowanych specjalnie do sypialni, pokojów dziecięcych, salonów 15 - 30 m2, gabinetów, przestrzeni biurowych i przestrzeni osobistych. Niezwykle łatwe w obsłudze, niesprawiające problemów, innowacyjne i jednoznacznie dobroczynne.
nawilzacz vitammy cloud

VITAMMY cloud - nawilżacz parowy z systemem chłodzenia pary

W okresie grzewczym, powietrze w mieszkaniach staje się suche i może przyczyniać się do gorszego samopoczucia, kaszlu, drapania w gardle i wysuszenia śluzówki. Suche, ogrzewane powietrze i niska wilgotność powodują dodatkowo większą ilość kurzu w mieszkaniu, co mocno daje we znaki alergikom.

Bezpieczny nawilżacz domowy VITAMMY cloud

Nawilżacz parowy VITAMMY cloud, nie tylko zwiększa wilgotność powietrza. Dzięki opatentowanej strukturze dwukomorowej jest bezpieczny i wygodny w użytkowaniu. Komora schładzania pary chroni przed poparzeniem. Posiada specjalną tackę na olejki eteryczne.

nawilzacz vitammy cloud
nawilzacz vitammy cloud

Czysta, zimna para w nawilżaczu VITAMMY cloud

Gwarantuje odpowiedni stopień nawilżenia środowiska i czystą parę pozbawioną zarazków, co sprzyja zachowaniu naturalnych funkcji ochronnych błon śluzowych nosa i dróg oddechowych, stwarzając najlepsze warunki dla dobrego samopoczucia dorosłych, dzieci i niemowląt.

VITAMMY cloud może być dyfuzorem olejków eterycznych

W nawilżaczu można umieścić kilka kropel dowolnych olejków eterycznych, które zostaną zamienione w delikatny zapach unoszący się w pomieszczeniu. Vitammy cloud doskonale sprawdza się w przestrzeni domowej, w pomieszczeniach wielkości około 8-30 m2. Posiada pojemnik na wodę o objętości 2 l, czas pracy do 8h.

nawilzacz vitammy cloud
nawilzacz vitammy cloud

Energooszczędny nawilżacz z zimną parą VITAMMY cloud

VITAMMY cloud - nawilżacz parowy z systemem chłodzenia pary wyróżnia się: wyjątkowo łatwą w obsługą, obniżonym zużyciem energii, wyjątkowo cichą pracą, temperaturą pary poniżej 55 stopni Celsjusza co eliminuje ryzyko poparzenia

Dane techniczne nawilżacza powietrza VITAMMY cloud:

 • Moc 200W;
 • Napięcie 220-240 V~50/60 Hz;
 • Pojemność zbiornika na wodę 2,0 l;
 • Czas autonomicznej pracy Ok. 8 h;
 • Waga 1 kg;
 • Wymiary 240×190×235mm;
 • Warunki przechowywania;
 • Temperatura otoczenia: -10~+70 °C;
 • Wilgotność względna: 10~90%.

ZALECANE WARUNKI OTOCZENIA WILGOTNOŚĆ TEMPERATURA

 • Zdrowe dziecko 40~60%;
 • Dziecko z przeziębieniem lub kaszlem 60~70% 16~20°C;
 • Dziecko chore na astmę 35~55% profilaktycznie.
nawilzacz vitammy cloud

vitammy cloud

Seria Vitammy MIST, CLOUD, AIR i AIR+ poznaj innowacje dla zdrowego, czystego powietrza

Zdrowe, czyste, prawidłowo nawilżone powietrze bez zanieczyszczeń i drobnoustrojów. Powietrze którym oddychasz w swoim otoczeniu jak w pobliżu wodospadu lub w urokliwym lesie. Seria innowacyjnych oczyszczaczy powietrza i nawilżaczy parowych opracowanych specjalnie do sypialni, pokojów dziecięcych, salonów 15 - 30 m2, gabinetów, przestrzeni biurowych i przestrzeni osobistych. Niezwykle łatwe w obsłudze, niesprawiające problemów, innowacyjne i jednoznacznie dobroczynne.

Dane techniczne

SKU TOW017144
Kod EAN 5901793644011
Marka VITAMMY
Grupa produktów Nawilżacze powietrza
Stawka podatku VAT 23%

Pliki do pobrania

Instrukcja obsługi

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.