TOW003539 https://vitammy.pl/media/catalog/product/cache/7/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/v/i/vitammy-mist-mod._um750_nawil_acz_parowy-elementy.jpg VITAMMY VITAMMY UM750
TOW003539
Ocena
5/5
Podziel się
Bestseller
238
238.00
00
PLN
Cena Netto: 193,50 PLN
Wybrany wariantVITAMMY MIST

Wyróżniki

Terapeutyczne nawilżanie pomieszczeń Czysta gorąca para Długi czas pracy do 7 godzin Pojemnik na olejki do aromaterapii Idealny do pokoju dziecka i sypialni Cichy i łatwy w obsłudze Zbiornik wody 2.8 litra 2 lata gwarancji Made in Italy

Opis

Terapeutyczne nawilżanie powietrza gorącą parą Nawilżacz parowy Vitammy Mist wytwarza czystą gorącą parę, dzięki temu powietrze w pomieszczeniu, w którym się znajduje nie będzie podrażniało dróg oddechowych, nawet u osób cierpiących na infekcje sezonowe lub astmę. Nawilżanie powietrza w sposób istotny podnosi jakość samopoczucia: w sezonie grzewczym oraz w czasie suchego lata w trakcie trwania infekcji zatok, kaszlu, kataru i u osób z zespołem suchego oka w czasie zwiększonego ryzyka wystąpienia ataków astmy Więcej informacji na ten temat w artykule Masz w domu alergiku lub astmatyka ? Pamiętaj o nawilżaczu. Jak działa nowej generacji nawilżacz parowy Vitammy Mist ? Mały, cichy i łatwy w obsłudze. Wystarczy napełnić pojemnik wodą i umieścić w obudowie, po około 9 minutach od włączenia, nawilżacz zacznie wytwarzać przyjemną parę. Nowej generacji budowa zapewnia większe bezpieczeństwo. Żadna część elektryczna nie ma kontaktu z wodą, pojemnik z cieczą jest skutecznie odseparowany od pozostałych elementów, woda jest podgrzewana, wytwarza się czysta i gorąca para.   Aromaterapia w pokoju dziecka lub sypialni z ulubionym olejkiem W nawilżaczu Vitammy Mist można umieścić kilka kropel dowolnych olejków eterycznych, które zostaną zamienione w delikatny zapach unoszący się w pomieszczeniu. Vitammy Mist doskonale sprawdza się w przestrzenieni domowej, w pomieszczeniach wielkości około 8-30 m2. Czas pracy nawilżacza Vitammy Mist pracuje do 7 godzin na jednym zbiorniku wody (2,8 litra), kiedy para się już skończy, urządzenie samodzielnie się wyłączy, dodatkowo lampka kontrolna zgaśnie. Czas pracy nawilżacza jest na tyle długi, że starcza na większą część dnia, co w znacznym stopniu podnosi komfort użytkowania nawilżacza. Dowiedz się więcej z naszego artykułu Skuteczna profilaktyka walki z infekcjami Gwarancja Nawilżacz nowej generacji Vitammy Mist został objęty 2 letnią gwarancją. Nawilżacz Vitammy Mist produkowany we Włoszech W zestawie z nawilżaczem Vitammy Mist Nawilżacz parowy z pojemnikiem na wodę, kabel zasilający, karta gwarancyjna, instrukcja obsługi w języku polskim.

Terapeutyczne nawilżanie powietrza gorącą parą

Nawilżacz parowy Vitammy Mist wytwarza czystą gorącą parę, dzięki temu powietrze w pomieszczeniu, w którym się znajduje nie będzie podrażniało dróg oddechowych, nawet u osób cierpiących na infekcje sezonowe lub astmę.

Nawilżanie powietrza w sposób istotny podnosi jakość samopoczucia:

  • w sezonie grzewczym oraz w czasie suchego lata
  • w trakcie trwania infekcji zatok, kaszlu, kataru i u osób z zespołem suchego oka
  • w czasie zwiększonego ryzyka wystąpienia ataków astmy

Więcej informacji na ten temat w artykule Masz w domu alergiku lub astmatyka ? Pamiętaj o nawilżaczu.

Jak działa nowej generacji nawilżacz parowy Vitammy Mist ?

Mały, cichy i łatwy w obsłudze. Wystarczy napełnić pojemnik wodą i umieścić w obudowie, po około 9 minutach od włączenia, nawilżacz zacznie wytwarzać przyjemną parę. Nowej generacji budowa zapewnia większe bezpieczeństwo. Żadna część elektryczna nie ma kontaktu z wodą, pojemnik z cieczą jest skutecznie odseparowany od pozostałych elementów, woda jest podgrzewana, wytwarza się czysta i gorąca para.

 

Aromaterapia w pokoju dziecka lub sypialni z ulubionym olejkiem

W nawilżaczu Vitammy Mist można umieścić kilka kropel dowolnych olejków eterycznych, które zostaną zamienione w delikatny zapach unoszący się w pomieszczeniu. Vitammy Mist doskonale sprawdza się w przestrzenieni domowej, w pomieszczeniach wielkości około 8-30 m2.

Czas pracy nawilżacza

Vitammy Mist pracuje do 7 godzin na jednym zbiorniku wody (2,8 litra), kiedy para się już skończy, urządzenie samodzielnie się wyłączy, dodatkowo lampka kontrolna zgaśnie. Czas pracy nawilżacza jest na tyle długi, że starcza na większą część dnia, co w znacznym stopniu podnosi komfort użytkowania nawilżacza.

Dowiedz się więcej z naszego artykułu Skuteczna profilaktyka walki z infekcjami

Gwarancja

Nawilżacz nowej generacji Vitammy Mist został objęty 2 letnią gwarancją.

Nawilżacz Vitammy Mist produkowany we Włoszech

W zestawie z nawilżaczem Vitammy Mist

Nawilżacz parowy z pojemnikiem na wodę, kabel zasilający, karta gwarancyjna, instrukcja obsługi w języku polskim.

Dane techniczne

SKU TOW003539
Kod EAN 5906874252406
BLOZ 7 9076754
Grupa produktów Nawilżacze powietrza
Marka VITAMMY
Wymiary 25,6 cm × 25,3 cm × 23,8 cm
Waga urządzenia 1,4 kg
Zasilanie Sieciowe
Skład zestawu Nawilżacz parowy z pojemnikiem na wodę, kabel zasilający, karta gwarancyjna, instrukcja obsługi w języku polskim
Dodatkowe informacje Nawilżacz posiada dodatkowy pojemnik na olejki - opcja aromaterapii
Pojemność zbiornika 2,8 l
Czas pracy na jednym zbiorniku 6 - 7 godzin
Nawilżanie pomieszczeń do (m2) 8 - 30 m2
Rodzaj nawilżacza parowy
Stawka podatku VAT 23%

Pliki do pobrania

Instrukcja obsługi Vitammy Mist Deklaracja zgodności Deklaracja zgodności

Akcesoria

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.