Odpowiadających produktów:
371
Widok
Siatka Lista
Kolejność

1-35 of 371

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
Schowek
0
Porównaj
0
 1. Waga kuchenna Vitammy Light to najlepsze wsparcie dla cukrzyka

  Cukrzyca jest jedną z najpowszechniejszych chorób naszej cywilizacji, a dla osób chorych najważniejsza jest kontrola cukru we krwi. Dbanie o optymalną dietę stanowi podstawę normalnego funkcjonowania. Przeliczanie zawartości kalorii w posiłkach, jednostek chlebowych z użyciem wagi kuchennej Vitammy Light to prawdziwa ulga i ułatwienie przygotowania posiłków dla każdego cukrzyka.

  Wagi dietetyczne
 2. Jak skutecznie zapobiegać powstawaniu próchnicy

  Zdrowe i białe zęby to nie tylko piękny uśmiech. Większość z nas traktuje higienę jamy ustnej jako codzienny element porannej i wieczornej toalety, tymczasem nieleczona lub zaniedbana próchnica to nie tylko ubytek w zębie a prawdziwe zagrożenie zdrowia i życia. Poprawne i systematyczne szczotkowanie zębów zabezpiecza organizm każdego z nas przed groźnymi chorobami.

  Szczoteczki do zębów
 3. Waga kuchenna Vitammy Light inteligentne rozwiązanie dla aktywnych

  Szczupła i wysportowana sylwetka to marzenie wielu mężczyzn i kobiet. Bez względu na wiek i rodzaj wykonywanego zawodu, chcemy być fit. Jesteśmy coraz bardziej świadomi, że jakość naszego życia, zależy od aktywności i prawidłowego odżywiania. Active lifestyle, czyli aktywny styl życia to wprowadzenie w swoją codzienność ruchu i prawidłowej diety, rozumianej jako dobrze zbilansowane, smaczne i świeże posiłki. Waga kuchenna Vitammy Light jest w całości zaprojektowana tak, by każdego dnia zarówno w domu jak i w podróży, towarzyszyć w aktywnym komponowaniu zdrowego jadłospisu.

  Wagi dietetyczne
 4. Masz 9 powodów by wybrać szczoteczkę soniczną

  Szczoteczki soniczne są rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Stomatologiczne. Podobnie jak szczoteczki elektryczne, ich skuteczność w usuwaniu płytki nazębnej jest zdecydowanie wyższa niż w przypadku klasycznych szczoteczek do zębów. Szczoteczka soniczna Vitammy Pearl to szczoteczka najwyższej klasy.

  Szczoteczki do zębów
 5. Jak i czym najlepiej mierzyć temperaturę u dziecka?

  Mierzenie temperatury jest jednym z podstawowych badań przeprowadzanych w domu przez rodziców. Kiedy tylko pojawiają się symptomy podwyższonej temperatury u dziecka, zbyt ciepła głowa, wypieki na policzkach, sięgamy po termometr i sprawdzamy. Rodzice nie zawsze wiedzą, w którym miejscu mierzyć temperaturę u swojej pociechy, żeby otrzymać wiarygodny wynik. Podpowiadamy.

  Termometry
 6. Czy termometr bezdotykowy to dobry wybór?

  Termometry bezdotykowe zdominowały swoich konkurentów. Na forach internetowych, nadal można spotkać się z komentarzami i pytaniami pełnymi wątpliwości. Czy pomiar bezdotykowy jest wiarygodny? Zdecydowana większość obaw wynika z faktu, iż termometry bezdotykowe są na rynku stosunkowo krótko, to wciąż dla wielu osób – nowość.

  Termometry

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.