TOW010252 https://vitammy.pl/media/catalog/product/cache/7/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/p/o/poduszka_ogrzewana_vitammy_amazonite_bordo_box_product.jpg VITAMMY VITAMMY JY6500 VB
TOW010252
Ocena
5/5
Podziel się
111
111.00
00
PLN
Cena Netto: 90,24 PLN
Wybrany wariantVITAMMY HEAT Amazonite Green
 1. ciemnozielony

  VITAMMY HEAT Amazonite Green
 2. szary

  VITAMMY Warm-up
 3. ciemnoszary

  VITAMMY HEAT Grey Black
 4. bordowy

  VITAMMY HEAT Ruby Red
 5. turkusowy

  Vitammy warm-up XL 30X60CM turquoise
 6. granatowy

  Vitammy warm-up XL 30X60CM D.BLUE
 7. jasny/ ciemny szary

  Vitammy warm-up neck&back 63x42cm
 8. czarny

  Vitammy huggy boot 30x30x24cm
 9. ciemnoszary

  Vitammy huggy plaid 180x130cm DarkGrey

Wyróżniki

Równomierna dystrybucja ciepła Kształt dopasowuje się do wszystkich części ciała Regulowany poziom ciepła Wykonana z miękkiej zmywalnej tkaniny Wymiar 30 x 40 cm Moc poduszki w nowej wersji to 100W Aż 4 poziomy grzania Najwyższy z temp 70+/-5 stopni C

Opis

Elektryczna Poduszka Rozgrzewająca Vitammy Heat Vitammy Heat to elektryczna poduszka, która rozgrzewa, dostarczając uczucie przyjemnego ciepła i pomagając w łagodzeniu chłodu. Ta poduszka jest komfortowym i praktycznym rozwiązaniem do codziennego użytku. Równomierna dystrybucja ciepła Nowa technologia zastosowana w poduszce Vitammy Heat zapewnia równomierną dystrybucję ciepła w całej poduszce. Dzięki temu ciepło dociera równomiernie do wszystkich obszarów ciała, zapewniając skuteczną terapię ciepłem. Dopasowany kształt Kształt poduszki został starannie zaprojektowany tak, aby łatwo dopasowywał się do wszystkich części ciała, szczególnie pleców i karku. Dzięki temu możesz cieszyć się komfortem i ulgą w miejscach, które tego potrzebują. Regulowany poziom ciepła Poduszka Vitammy Heat oferuje cztery poziomy ciepła do wyboru, które można łatwo dostosować za pomocą elektronicznej regulacji. Możesz wybrać odpowiedni poziom ciepła, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Poziom I / Najniższy (40±5 °C); Poziom II (50 ±5°C); Poziom III (60 ±5 °C); Poziom IV / Najwyższy (70±5 °C). Miękka, zmywalna tkanina Poduszka jest wykonana z miękkiej i przyjemnej w dotyku tkaniny, którą można łatwo zdjąć i prać w pralce. Dzięki temu możesz utrzymywać ją w czystości i zawsze cieszyć się świeżością. Bezpieczeństwo i komfort Poduszka elektryczna Vitammy Heat wyposażona jest w funkcję automatycznego wyłączania po 2 godzinach pracy, co zapewnia bezpieczeństwo użytkowania. Przewód zasilający ma długość 225 cm, co daje Ci swobodę w wyborze miejsca do użytkowania poduszki.

Elektryczna Poduszka Rozgrzewająca Vitammy Heat

Vitammy Heat to elektryczna poduszka, która rozgrzewa, dostarczając uczucie przyjemnego ciepła i pomagając w łagodzeniu chłodu. Ta poduszka jest komfortowym i praktycznym rozwiązaniem do codziennego użytku.

Równomierna dystrybucja ciepła

Nowa technologia zastosowana w poduszce Vitammy Heat zapewnia równomierną dystrybucję ciepła w całej poduszce. Dzięki temu ciepło dociera równomiernie do wszystkich obszarów ciała, zapewniając skuteczną terapię ciepłem.

Vitammy heat
Vitammy heat

Dopasowany kształt

Kształt poduszki został starannie zaprojektowany tak, aby łatwo dopasowywał się do wszystkich części ciała, szczególnie pleców i karku. Dzięki temu możesz cieszyć się komfortem i ulgą w miejscach, które tego potrzebują.

Regulowany poziom ciepła

Poduszka Vitammy Heat oferuje cztery poziomy ciepła do wyboru, które można łatwo dostosować za pomocą elektronicznej regulacji. Możesz wybrać odpowiedni poziom ciepła, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Poziom I / Najniższy (40±5 °C); Poziom II (50 ±5°C); Poziom III (60 ±5 °C); Poziom IV / Najwyższy (70±5 °C).

Miękka, zmywalna tkanina

Poduszka jest wykonana z miękkiej i przyjemnej w dotyku tkaniny, którą można łatwo zdjąć i prać w pralce. Dzięki temu możesz utrzymywać ją w czystości i zawsze cieszyć się świeżością.

Bezpieczeństwo i komfort

Poduszka elektryczna Vitammy Heat wyposażona jest w funkcję automatycznego wyłączania po 2 godzinach pracy, co zapewnia bezpieczeństwo użytkowania. Przewód zasilający ma długość 225 cm, co daje Ci swobodę w wyborze miejsca do użytkowania poduszki.

Vitammy heat

Dane techniczne

SKU TOW010252
Kod EAN 5901793640006
BLOZ 7 9109755
Grupa produktów Poduszki elektryczne
Kolor ciemnozielony
Marka VITAMMY
Zasilanie Sieciowe
Wymiary 30 x 40 cm
Stawka podatku VAT 23%

Pliki do pobrania

instrukcja obsługi vitammy heat Deklaracja zgodności

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.